Aktualne Spravy

Aktualne Spravy

Využívanie modernejších spôsobov platieb je obzvlášť nutné v časoch pandémie

Každá tretia spoločnosť venujúca sa manažmentu pohľadávok už ponúka svojim zákazníkom digitálne platobné metódy na vyrovnanie ich dlhov. Reprezentatívna štúdia „European Payment Practices 2019“ skupiny EOS ukázala, že lepšie sú na tom firmy sídliace v západnej časti Európy (32 percent využíva modernejšie metódy), v porovnaní s tými z východu (26 percent).

...
2020-10-15 13:24 open_in_new
Viac ako polovica slovenských firiem sa snaží o vyššiu ochranu dát

Množstvu slovenských firiem záleží na vyššej ochrane dát v rámci manažmentu pohľadávok. Behom dvoch rokov plánuje až 55 percent z nich podniknúť kroky v tomto smere. Potvrdila to reprezentatívna štúdia „European Payment Practices 2019“ skupiny EOS.

...
2020-10-03 11:10 open_in_new
Najspoľahlivejšie značky automobilov podľa carVertical

Časté poruchy vozidla sú pre každého majiteľa frustrujúce. Nečakané finančné výdavky na opravu alebo meškanie do práce z dôvodu pokazeného auta vám určite znepríjemnia život.

Môžete sa spoľahnúť len na kvalitný ojazdený automobil. Aké sú najspoľahlivejšie značky automobilov? Podľa databázy carVertical nájdete rebríčky spoľahlivosti automobilov, ktoré vám pomôžu urobiť to správne rozhodnutie. Najprv si však stručne vysvetlíme postup.

...
2020-09-25 08:52 open_in_new
Firmy si budujú digitálnu dôveru. Až 60 percent zaviedlo opatrenia na zlepšenie ochrany dát

Vyššia ochrana dát je prioritou číslo jeden v rámci manažmentu pohľadávok. Podľa reprezentatívnej štúdie „European Payment Practices 2019“ skupiny EOS opatrenia na jej zlepšenie už zaviedlo 60 percent spoločností. Tento trend je najvýraznejší v západnej aj východnej Európe.

...
2020-09-24 09:54 open_in_new