Najnovšie Správy Trenčín

Titulky
KORONAVÍRUS Švajčiarsko dosiaľ zaznamenalo viac než 19-tisíc prípadov vírusu a 573 úmrtí
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 13 minútami BERN - Počet potvrdených prípadov nákazy koronavírusom vo Švajčiarsku sa v piatok zvýšil o 476 na 19.303. Švajčiarsko takisto potvrdilo 37 nových úmrtí. Informovala o tom agentúra Reuters s odvolaním sa na tamojší úrad pre zdravotníctvo (BAG).
dnes 16:42
KORONAVÍRUS Šeliga: Nezoberieme respirátory chorým, ktorí ich potrebujú
Juraj Šeliga Zdroj: Topky/Maarty pred 3 minútami BRATISLAVA - Národná rada Slovenskej republiky dnes schválila vládny návrh zákona o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 v oblasti zdravotníctva.
dnes 16:42
Komorný pohreb Evy Krížikovej (†85): Prísne opatrenia... Len hŕstka smútiacich a v rúškach!
S Evou Krížikovou sa dnes lúčili v bratislavskom krematóriu. Zdroj: Vlado Benko Jr. pred 14 minútami BRATISLAVA - Posledný marcový deň blízkych a verejnosť zasiahla správa o smrti obľúbenej slovenskej herečky Evy Krížikovej (†85). Dnes mala umelkyňa pohreb v bratislavskom krematóriu. Ten však podliehal prísnym opatreniam. Kvôli koronavírusu sa s legendou mohla rozlúčiť len hŕstka smútiacich a všetci museli mať na tvárach rúška!
dnes 14:36
KORONAVÍRUS Časť nakazených vykazuje ďalšie zvláštne príznaky: Pri týchto buďte obozretní!
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 4 minútami NEW YORK - Menšia časť nakazených koronavírusom vykazuje aj neurologické potiaže vrátane zmätenia, záchvatov či mŕtvice. Takéto symptómy u niektorých pacientov hlásia podľa denníka The New York Times lekári po celom svete. Typickými príznakmi ochorenia COVID-19 sú pritom kašeľ, horúčka či dýchacie problémy. Zaznamenaná v tejto súvislosti však bola aj strata čuchu a chuti.
dnes 13:33
Markizácky herkules sa počas karantény opustil: FOTO Takto by už mladé žabky nezbalil!
Markizácky herkules sa počas karantény opustil! Zdroj: Instagram M.J. pred 14 minútami BRATISLAVA - Fúúú, tak tomu sa povie zmena! V tomto období, kedy väčšina z nás nevychádza z domu, si mnoho mužov nechalo narásť bradu a svoj vzhľad nijako neriešia. Dokopy predsa nikam nechodia a medzi štyrmi stenami im to môže byť jedno. Taký malý detail ako dlhšia brada však dokáže výrazne zmeniť mužský vzhľad, príkladom je aj bývalý farmár Matej Jurkovič (41).
dnes 13:33
KORONAVÍRUS Česko hlási už takmer 4-tisíc nakazených: Otestovali vyše 60-tisíc ľudí
Ilustračné foto Zdroj: SITA/AP Photo/Petr David Josek pred 19 minútami PRAHA - Počet potvrdených prípadov nákazy novým typom koronavírusu v Česku sa zvýšil na 3858. Aktualizované údaje zverejnilo v noci na piatok české ministerstvo zdravotníctva. Za posledný deň pribudlo 269 nakazených, informuje portál Novinky.cz.
dnes 09:21
KORONAVÍRUS V domácej izolácii zostalo 62 zamestnancov fakultnej nemocnice v Žiline
Ilustračné foto Zdroj: TASR/Salvatore Di Nolfi/Keystone via AP pred 20 minútami ŽILINA - V preventívnej domácej izolácii zostalo 62 zamestnancov Fakultnej nemocnice s poliklinikou (FNsP) v Žiline. Prišli do kontaktu s pacientom, u ktorého sa neskôr potvrdil nový koronavírus. Muža už zo žilinskej nemocnice previezli na Kliniku infektológie a cestovnej medicíny Univerzitnej nemocnice Martin. Informovala o tom hovorkyňa FNsP Lenka Záteková.
včera 21:48
KORONAVÍRUS Ak bude v rómskej osade vyše 10 % pozitívnych testov, v karanténe bude celá, hovorí vláda
Ilustračné foto Zdroj: SITA/AP/Felipe Dana pred 31 minútami BRATISLAVA - Ak bude pri testovaní v prostredí marginalizovaných rómskych komunít (MRK) pozitívne testovaných viac ako desať percent osôb, bude potrebné dať do karantény celú osadu. Upozornili na to predkladatelia návrhu plánu riešenia ochorenia COVID-19 v marginalizovaných rómskych komunitách, ktorý vo štvrtok schválila vláda.
včera 20:45
FOTO Viac ako 40 hasičov zasahuje pri požiari lesa: Terén je ťažko dostupný
Zasahuje viac ako 40 hasičov Zdroj: Prezídium Hasičského a záchranného zboru pred 16 minútami DOMANIŽA - Viac ako 40 hasičov momentálne zasahuje pri požiari lesa v ťažko dostupnom teréne v katastri obce Domaniža v Šibeničnej doline v okrese Považská Bystrica. Informovala o tom Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).
včera 19:42
KORONAVÍRUS Vláda schválila zákon o mimoriadnych opatreniach v oblasti zdravotníctva
Minister zdravotníctva Marek Krajčí Zdroj: TASR - Jakub Kotian pred 21 minútami BRATISLAVA - Vláda na svojom štvrtkovom zasadnutí schválila návrh zákona o mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 v oblasti zdravotníctva z dielne Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR, a to v skrátenom legislatívnom konaní. Cieľom je odstrániť prekážky, ktoré by bránili poskytovateľom zdravotnej starostlivosti sústrediť sa predovšetkým na pacientov s novým koronavírusom.
včera 18:39
KORONAVÍRUS Putin nariadil občanom, aby do konca apríla nechodili do práce
Ruský prezident Vladimir Putin Zdroj: SITA/AP/Alexei Nikolsky, Sputnik, Kremlin pred 6 minútami MOSKVA - Ruský prezident Vladimir Putin nariadil vo štvrtok občanom, aby nechodili do práce až do konca apríla. Cieľom je spomaliť šírenie koronavírusu. Správu priniesli agentúry DPA a TASS. Putin to oznámil v televíznom prejave.
včera 17:36
KORONAVÍRUS Čínska lekárka ako prvá videla röntgen pľúc napadnutých nákazou, teraz záhadne zmizla
Lekárka Ai Fenová Zdroj: Twitter/Yiqin Fu pred 4 minútami WU-CHAN - Doktor Li Wen-liang (†34) varoval pred smrteľným nebezpečenstvom koronavírusu ešte pred vypuknutím epidémie. Čínske úrady mu však pohrozili stíhaním za šírenie poplašnej správy. Jeho kolegyňa z wu-chanskej nemocnice Ai Fenová, ktorá taktiež varovala pred nebezpečenstvom vírusu, teraz záhadne zmizla.
včera 16:33
PRÁVE TERAZ Slovensko má už päť vyliečených osôb z nového koronavírusu
Ilustračné foto Zdroj: SITA/AP Photo/Petr David Josek pred 31 minútami Aktualizované BRATISLAVA - Slovensko má spolu päť vyliečených pacientov z nového koronavírusu. K trom doposiaľ vyliečeným pribudli ďalší dvaja pacienti hospitalizovaní vo Fakultnej nemocnici F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. Vo štvrtok poobede o tom informovala hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Zuzana Eliášová.
včera 15:30
Horskí záchranári z Nízkych Tatier našli telo nezvestného 66-ročného turistu
Zdroj: Facebook/ Horská záchranná služba pred 15 minútami LIPTOVSKÁ LÚŽNA – Telo 66-ročného slovenského turistu, ktorý bol nezvestný od 10. februára tohto roku, našli v stredu (1. 4.) popoludní horskí záchranári z Nízkych Tatier. Informujú o tom na sociálnej sieti.
včera 13:24
KORONAVÍRUS Fakulta informatiky Slovenskej technickej univerzity sa zapojila do hľadania lieku
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 12 minútami BRATISLAVA - Fakulta informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity (FIIT STU) v Bratislave sa svojou výpočtovou kapacitou zapojila do projektu Folding@Home. Jeho cieľom je skúmanie ľudských proteínov, ich vlastností a správania sa, s cieľom nájsť lieky či terapie na liečbu rôznych chorôb. Aktuálne sa projekt sústreďuje najmä na nový koronavírus. Informovala o tom Monika Karoliová zo FITT STU.
včera 12:21
Austrálsky najvyšší súd vynesie verdikt vo veci odvolania kardinála Georgea Pella
George Pell Zdroj: SITA/AP Photo/Gregorio Borgia, File pred 13 minútami BRISBANE - Austrálsky najvyšší súd vynesie 7. apríla verdikt vo veci odvolania kardinála Georgea Pella (78), ktorý bol odsúdený na šesť rokov väzenia za pohlavné zneužívanie detí. S odvolaním sa na štvrtkové oznámenie súdu o tom informovali agentúry AP a AFP.
včera 09:12
Denné Správy
Súdna rada by sa mohla poponáh¾a s vo¾bou šéfa najvyššieho súdu, myslí si jeho doèasný predseda

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Doèasný šéf Najvyššieho súdu SR Peter Szabo dúfa, že Súdna rada SR sa s vo¾bou jeho nástupcu poponáh¾a. Zo svojej pozície zástupcu predsedu môže totiž vykonáva len neodkladné úlohy. Uviedol to v odpovediach na otázky agentúry SITA, ktorú...

dnes 17:48
Polícia vyšetruje smr dobodaného muža v Tornali, pravdepodobne bol zavraždený

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti objasòujú okolnosti smrti 62-roèného muža, ktorého našli màtveho v byte na Ulici 1. mája v Tornali. Muž mal na hrudníku nieko¾ko bodných zranení. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, z doposia¾ zabezpeèených dôkazových...

dnes 17:48
¼udskoprávny výbor si na prvom zasadnutí zvolil podpredsedov, opozièní poslanci neprišli

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Parlamentný výbor pre ¾udské práva je plne funkèný a v piatok na svojom prvom zasadnutí zvolil za podpredsedov Vladimíru Marcinkovú (Za ¾udí) a Petra Polláka z hnutia Obyèajní ¾udia a nezávislé osobnosti (O¼aNO). Predseda výboru Ondrej Dostál z...

dnes 17:48
Nestlé podporilo hrdinov v prvej línii, nezabudlo ani na seniorov

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Touto overenou pravdou sa riadili aj v spoloènosti Nestlé, ktorá sa rozhodla v súèasnej ne¾ahkej situácii podpori ¾udí z prvej línie boja proti koronavírusu. Spoloènos rozdelila po celom Slovensku tisíce kartónov...

dnes 17:48
Europoslanec Hajšel oceòuje návrh Európskej komisie na „kurzarbeit“, chváli ho aj Ïuriš Nicholsonová

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Návrh Európskej komisie (EK) na preplácanie èasti príjmu poèas skráteného pracovaného èasu (takzvaný kurzarbeit, pozn. SITA) môže zásadným spôsobom zmierni dopady ekonomickej krízy súvisiacej s koronavírusom. Myslia si to slovenskí...

dnes 17:48
Slovenskí advokáti sa spojili pre dobrú vec, bezplatne sprístupnili odporúèania a rady v èase koronakrízy

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Advokáti pripravili projekt s názvom Právo v rúškach, ktorého cie¾om je sprístupni aktuálne právne postupy èi priblíži vzory právnych dokumentov. Uviedla pre agentúru SITA Viera Krúpová. Informácie a dokumenty by mali ¾uïom aj firmám pomôc...

dnes 17:48
Niektorým živnostníkom a zamestnávate¾om sa pre koronakrízu posunie splatnos odvodov

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Zamestnávate¾om a povinne poisteným samostatne zárobkovo èinným osobám (SZÈO), ktorých obrat alebo príjem z podnikania klesol najmenej o 40 percent, sa posunie splatnos poistného na sociálne a zdravotné poistenie za marec z apríla na koniec júla tohto...

dnes 17:48
Španieli skupujú v obchodoch alkohol a doma si robia vlastné bary, aby prežili karanténu

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Toaletný papier je v Španielsku "out“, regále supermarketov sú ho plné. Namiesto neho Španieli hromadia pivo a víno, olivy, zemiakové lupienky a èokoládu, alebo tieto produkty vo zvýšenej miere konzumujú, aby tak ¾ahšie preklenuli prísne pravidlá...

dnes 17:48
Najnovšie správy z Trenčín
dnes 17:48 Súdna rada by sa mohla poponáh¾a s vo¾bou šéfa najvyššieho súdu, myslí si jeho doèasný predseda
dnes 17:48 Polícia vyšetruje smr dobodaného muža v Tornali, pravdepodobne bol zavraždený
dnes 17:48 ¼udskoprávny výbor si na prvom zasadnutí zvolil podpredsedov, opozièní poslanci neprišli
dnes 17:48 Nestlé podporilo hrdinov v prvej línii, nezabudlo ani na seniorov
dnes 17:48 Europoslanec Hajšel oceòuje návrh Európskej komisie na „kurzarbeit“, chváli ho aj Ïuriš Nicholsonová
dnes 17:48 Slovenskí advokáti sa spojili pre dobrú vec, bezplatne sprístupnili odporúèania a rady v èase koronakrízy
dnes 17:48 Niektorým živnostníkom a zamestnávate¾om sa pre koronakrízu posunie splatnos odvodov
dnes 17:48 Španieli skupujú v obchodoch alkohol a doma si robia vlastné bary, aby prežili karanténu
dnes 17:48 Panika, zvýšené nakupovanie a tunelové videnie. Sociológ hodnotí vystúpenia premiéra Matovièa
dnes 17:48 Slováci si môžu poèas pandémie koronavírusu odloži splátky úverov, opatrenie má tri roviny
dnes 17:48 Všetci Slováci vracajúci sa zo zahranièia, absolvujú povinnú štátnu karanténu
dnes 16:42 KORONAVÍRUS Švajčiarsko dosiaľ zaznamenalo viac než 19-tisíc prípadov vírusu a 573 úmrtí
dnes 16:42 KORONAVÍRUS Šeliga: Nezoberieme respirátory chorým, ktorí ich potrebujú
dnes 14:36 Komorný pohreb Evy Krížikovej (†85): Prísne opatrenia... Len hŕstka smútiacich a v rúškach!
dnes 13:33 KORONAVÍRUS Časť nakazených vykazuje ďalšie zvláštne príznaky: Pri týchto buďte obozretní!
dnes 13:33 Markizácky herkules sa počas karantény opustil: FOTO Takto by už mladé žabky nezbalil!
dnes 12:33 V prípade potvrdenej nákazy u poslanca bude parlament postupova pod¾a opatrenia hlavného hygienika
dnes 12:33 Koronavírus: AAA AUTO predáva aj bez poboèiek, autá vozia zákazníkom domov
dnes 12:33 Chirana T. Injecta: Prístup Štátnych hmotných rezerv sa od konca marca zásadne zlepšil
dnes 12:33 Kaufland a Lidl venujú Slovenskému Èervenému krížu spoloène 60 000 eur
dnes 12:33 Dostál bude predsedom ¾udskoprávneho výboru, ale funkcie sa chce ve¾mi rýchlo vzda
dnes 12:33 Do nového balíku opatrení Európskej komisie pre boj s koronavírusom sa dostali aj návrhy Slovenska
dnes 12:33 Google zverejòuje údaje o pohybe ¾udí poèas pandémie koronavírusu a pravidelne ich aktualizuje
dnes 12:33 Zamestnávatelia žiadajú „kurzarbeit“, vedia si predstavi model ministra Sulíka
dnes 12:33 Urýchlená mobilizácia eurofondov je pod¾a ZMOS jediná možnos, ako zmierni dopady koronakrízy
dnes 12:33 Smer-SD vraj prekroèil výdavky v predvolebnej kampani, Transparency podáva podnet na ministerstvo
dnes 10:27 Nasledujúca sezóna bude urèite bez Admiralu Vladivostok, vedenie KHL to potvrdilo
dnes 10:27 Dvaja súrodenci ukradli autá starým rodièom a jazdili po Brne, dievèa nezvládlo policajnú naháòaèku
dnes 09:21 KORONAVÍRUS Česko hlási už takmer 4-tisíc nakazených: Otestovali vyše 60-tisíc ľudí
dnes 02:03 Malé a stredné podniky dostanú finanènú pomoc od štátu, cie¾om je udržanie zamestnanosti
dnes 02:03 Putin prikázal väèšine ¾udí, aby neprišli do práce až do konca apríla
dnes 02:03 Testovanie obyvate¾ov rómskych osád èi prísna karanténa, vláda odobrila Plán riešenia ochorenia Covid-19
dnes 02:03 Matoviè chce poèas Ve¾kej noci prija výraznejšiu reguláciu vo¾ného pohybu
dnes 02:03 Parlament schválil odloženie daòových priznaní, Slováci budú môc zaplati dane až po skonèení pandémie
dnes 02:03 Európska komisia rozšíri svoje opatrenia, navrhuje zriadi nástroj solidarity vo výške sto miliárd eur
včera 21:48 KORONAVÍRUS V domácej izolácii zostalo 62 zamestnancov fakultnej nemocnice v Žiline
včera 20:48 Buïte ostražití, poèas pandémie narastá poèet kybernetických útokov
včera 20:48 Rusko poslalo USA „humanitárnu pomoc“, za polovicu zdravotníckeho materiálu si museli zaplati
včera 20:48 Prepúšanie poèas pandémie sa zrých¾uje, v USA pribudlo viac ako šes miliónov nových nezamestnaných
včera 20:48 Nadácia Zastavme korupciu vyzýva Matovièa, aby èo najskôr sfunkènil nový protikorupèný úrad
včera 20:48 Premiér Boris Johnson má stále príznaky koronavírusu, lekári mu odporuèili iba sedemdòovú karanténu
včera 20:48 Remišová intenzívne rokuje s ministrami o použití vo¾ných zdrojov EÚ na boj s pandémiou
včera 20:48 Aprílové Nota bene už v uliciach nekúpite, predajcov môžete podpori prostredníctvom zbierky
včera 20:48 Šen-èen sa stal prvým èínskym mestom, ktoré zakázalo jes psy a maèky
včera 20:48 Grécko sprísnilo opatrenia, obèanom zakázali plávanie v mori aj vodné športy
včera 20:48 Nezamestnaní budú dostáva dávku v nezamestnanosti o mesiac dlhšie, zmení sa aj Zákonník práce
včera 20:48 Belgièania ako prví v Európe definitívne ukonèili sezónu, titul pridelili tímu FC Bruggy
včera 20:45 KORONAVÍRUS Ak bude v rómskej osade vyše 10 % pozitívnych testov, v karanténe bude celá, hovorí vláda
včera 19:42 FOTO Viac ako 40 hasičov zasahuje pri požiari lesa: Terén je ťažko dostupný
včera 18:39 KORONAVÍRUS Vláda schválila zákon o mimoriadnych opatreniach v oblasti zdravotníctva
Najnovšie správy z Slovakia
dnes 21:39 Koronavírus: Veľká noc môže byť podľa hlavného hygienika kritická
dnes 21:39 Koronavírus: Ľudia aj podniky si budú môcť odložiť splátky úverov až o 9 mesiacov
dnes 21:39 Dvojica Fico - Blaha a ich treťosektorová mora (názor)
dnes 21:39 Zomrel americký spevák Bill Withers, autor skladby Ain't No Sunshine
dnes 21:39 Súd zobral do väzby dve osoby zadržané v rámci akcie NAKA Dobytkár
dnes 21:39 Koronavírus: V štáte New York evidujú už vyše 100 000 nakazených
dnes 21:39 Koronavírus: O tom, aké opatrenia budú platiť na Veľkú noc ešte nerozhodli, v nedeľu zasadne konzílium odborníkov
dnes 21:39 Právnik Peter Lukášek: V hre je právna stabilita športovcov so štatútom profesionála. Ohnutie procesu likvidácie nemôže byť nástrojom na zbavenie sa záväzkov
dnes 21:39 V Taliansku skúšajú liečiť koronavírus "čínskym" spôsobom. Experti sa vyjadrujú pozitívne
dnes 21:39 Zomrel slávny návrhár obuvi Sergio Rossi, podľahol ochoreniu COVID-19
dnes 21:39 Koronavírus online: Opatrenia na Veľkú noc? Vláda si nechá poradiť od odborníkov, oznámil Matovič
dnes 21:39 Vyhlásenie premiéra I. Matoviča k veľkonočným sviatkom
dnes 21:39 Sviatky zostávajú otázkou, Matovič si prizve aj odborníkov
dnes 21:06 David Rittich si doma v Jihlave lieči zranený lakeť
dnes 21:06 VIDEO: Ondrej Duda - Adam Liška (osemfinále turnaja FIFA 20)
dnes 21:06 VIDEO: Poznáme prvé štvrťfinálové dvojice turnaja FIFA 20, hegemóniu futbalistov narušil Ondrej Rusnák
dnes 21:06 Múdre slová rebela Carlosa Téveza. Nedá sa s ním nesúhlasiť
dnes 21:06 VIDEO: Hráči NHL prezradili, do koho spomedzi celebrít boli alebo ešte stále sú zamilovaní
dnes 21:06 ROZHOVOR Sú indície, že Montreal má záujem. Záleží však na jednej veci, priznáva agent Tomáša Tatara
dnes 21:06 O priebehu Veľkej noci sa rozhodne v nedeľu
dnes 21:06 Krízový štáb zatiaľ neprijal prísnejšie opatrenia počas Veľkej noci
dnes 21:03 Fanúšikovia Spartaka sa v čase pandémie spojili: Takto chcú pomôcť milovanému klubu
dnes 21:03 Dôrazné pokyny od UEFA: Prestaňte rušiť ligové súťaže!
dnes 21:00 Na Kramároch je uzavretá dialýza pre dochádzajúcich pacientov
dnes 21:00 O opatreniach cez veľkonočné sviatky rozhodne vláda v nedeľu
dnes 20:57 Bratislava prijala nové opatrenia proti šíreniu koronavírusu a posilní hliadky mestskej polície
dnes 20:57 Premier League nebude pokračovať ani začiatkom mája, hráčov čaká znižovanie platov
dnes 20:57 Kráľovná Alžbeta II. sa v čase krízy spojenej s koronavírusom mimoriadne prihovorí k národu
dnes 20:48 Home office na príkaz, dovolenka i zákaz výpovede inak. Pandémia mení zákony
dnes 20:48 Minister Heger: Chceme zmeniť výber DPH a zaviesť reverse charge
dnes 20:48 Šéf pekárne: Prvé týždne bola panika, ale potom odbyt klesol. Výpovede odďaľujeme
dnes 20:48 Mikloš: Bojím sa, či pomoc vlády bude dostatočne rýchla
dnes 20:48 Ako sú Slováci pripravení na krízu. Každá piata domácnosť vydrží maximálne mesiac
dnes 20:48 Bratislava má tri možné scenáre vplyvu pandémie na mesto
dnes 20:48 Je čas, aby vláda začala meniť očakávania verejnej mienky v boji s koronavírusom, hovorí Hampl
dnes 20:36 Komentár Daga Daniša: Čoskoro prepukne druhá vlna krízy
dnes 20:36 Koronavírus: Čo čaká Bratislavu? Magistrát pripravil tri scenáre vývoja
dnes 20:36 Koronavírus: Mexická spoločnosť pozastavila výrobu piva Corona
dnes 20:36 Koronavírus: Rodičia školákov sa nezastavia, pedagógovia sa učia, ako vyučovať online
dnes 20:36 Ekonomika sa nedá úplne vypnúť, hovorí taliansky expert z Univezity Johna Hopkinsa (rozhovor)
dnes 20:36 Dvojica Fico - Blaha a ich treťosektorová mora (názor)
dnes 20:36 Koronavírus ONLINE: KĽDR hlási 0 nakazených, USA majú 1169 obetí za deň
dnes 20:36 Vypnúť Slovensko? Nedá sa to a nezastaví to vírus, tvrdia experti (podcast)
dnes 20:36 Koronavírus ONLINE: Sprísnenie opatrení počas veľkonočných sviatkov oznámia v nedeľu
dnes 20:36 Koronavírus: 29-ročný Španiel o nákaze: Najhoršie chvíle v mojom živote
dnes 20:36 Kto nesie podiel na tom, že koronavírus ovládol celý svet? Taiwan prstom ukazuje aj na WHO
dnes 20:36 Koronavírus: Veľký prehľad finančnej pomoci, ktorú dostanú ľudia od štátu
dnes 20:36 Koronavírus: V Taliansku skúšajú liečiť krvou od darcov, ktorí ochorenie prekonali
dnes 20:36 Letné festivaly zrejme nebudú. Umelci pre koronakrízu hľadajú prácu v obchodoch (podcast)
dnes 20:36 Koronavírus: V budapeštianskom domove dôchodcov je päť nakazených
Pozrite sa na správy z Slovensko na Facebooku