Najnovšie Správy Trenčín

Titulky
Andruskó sa zajtra opäť postaví pred súd: Tentokrát v prípade krátenia dane
Zoltán A. Zdroj: Topky/Ján Zemiar pred 10 minútami PEZINOK - Zoltán A., ktorého koncom minulého roka Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku odsúdil na trest 15 rokov odňatia slobody za úkladnú vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa v pondelok (13. 7.) postaví pred Okresný súd Bratislava V.
dnes 10:42
OSN ustúpila Rusku: Po prieťahoch schvália rezolúciu o obnovení humanitárnej pomoci Sýrii
Ilustračné foto Zdroj: SITA/AP Photo/Ghaith Alsayed pred 20 minútami NEW YORK - Bezpečnostná rada Organizácie Spojených národov (BR OSN) v sobotu schválila rezolúciu o obnovení cezhraničnej humanitárnej pomoci Sýrii, ale až potom, čo ustúpila Rusku, ktoré chcelo, aby sa zatvoril jeden z dvoch hraničných priechodov z Turecka. Informovala o tom agentúra AFP.
dnes 07:33
Čo vraveli vtedy a čo dnes? POROVNANIE Dankovej a Kollárovej kauzy: Niektorí politici zrejme zmenili názor
Politici svoje vyhlásenia smerom k plagiátom záverečných prác v politike časom upravovali aj podľa volebného výsledku. Zdroj: Topky/Maarty, Ján Zemiar, Peter Korček,, Vlado Anjel SITA/Branislav Bibel, TASR/Jakub Kotian pred 8 minútami BRATISLAVA - Po tom, ako verejnosťou otriasla kauza plagiátu rigoróznej práce bývalého predsedu parlamentu Andreja Danka z SNS, mnohí politici z vtedajšej opozície sa nebáli povedať aj ostrejší názor. Teraz, keď sa prevalil podobný prípad u nového predsedu parlamentu Borisa Kollára, o ktorého záverečnej práci tiež panujú pochybnosti, sa už situácia na pozičných politických frontoch zmenila a politici, ktorí boli v minulosti pomerne ostrí, svoje názory mierne povedané "upravili".
dnes 07:33
Bulharský prezident vyzval na odstúpenie vlády: Obvinil ju z mafiánskych praktík
Bulharský prezident Rumen Radev Zdroj: SITA/AP Photo/Francois Mori pred 16 minútami SOFIA - Bulharský prezident Rumen Radev vyzval v sobotu na odstúpenie vlády, ktorú obvinil z mafiánskych praktík. Taktiež požadoval odchod generálneho prokurátora, informovala agentúra AFP.
dnes 06:30
Slovensko zasiahli silné búrky! FOTO Hasiči mali už takmer sedemdesiat výjazdov
Slovensko zasiahli silné búrky! Zdroj: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru pred 12 minútami BRATISLAVA - Hasiči mali počas soboty pre búrky na Slovensku už takmer 70 výjazdov. Situácia je najvážnejšia v Nitrianskom kraji, kde boli vyslaní k 16 udalostiam. Informovala o tom Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).
včera 18:57
KORONAVÍRUS Na amerických základniach na Okinave sa infikovali desiatky vojakov
Ilustračné foto Zdroj: SITA/AP Photo/Michael Conroy pred 11 minútami TOKIO - Niekoľko desiatok príslušníkov americkej námornej pechoty umiestnených na dvoch základniach na japonskom ostrove Okinava sa nakazilo novým koronavírusom. Uviedol to v sobotu tamojší guvernér Denny Tamaki s tým, že americká armáda ho požiadala, aby presný počet nezverejňoval.
včera 16:51
Via Iuris chce prísnejšie kritériá na šéfa prokuratúry, než navrhujú poslanci
Ilustračné foto Zdroj: Topky/Vlado Anjel pred 11 minútami BRATISLAVA – Nezisková organizácia Via Iuris žiada prísnejšie kritériá ako 15 rokov právnickej praxe pri kandidátovi na generálneho prokurátora. Mimovládka tak kritizuje koaličných poslancov, ktorých návrh o zmenách pri voľbe šéfa prokuratúry už prešiel prvým čítaním v Národnej rade SR. Informovala o tom Katarína Žitniaková z Via Iuris.
včera 10:33
Rudolf (72) opísal chvíle hrôzy: Vlaky boli v sebe a vyliezali z nich zakrvavení ľudia! Bolo to strašné
Zrážka vlakov v Česku Zdroj: YouTube/Ruptly pred 7 minútami PERNINK - Rudolf Holý (72) bol ako prvý na mieste utorňajšej zrážky dvoch osobných vlakov pri Perninku v Krušných horách. Zranených pomáhal dostať von zo zničených vozňov, poskytol im ošetrenie a na štvorkolke ich prevážal k sanitkám.
včera 00:03
Poslanci ukončili diskusiu k potratom: Záborská hovorí o pomoci ženám
Anna Záborská Zdroj: Topky/Vlado Anjel pred 19 minútami BRATISLAVA - Novelu zákona o zdravotnej starostlivosti, ktorá upravuje oblasť potratov, označila predkladateľka Anna Záborská (OĽaNO) za praktickú pomoc ženám. Odmieta, že by hovorila len o ochrane plodu. Tvrdí, že zmienky o ochrane ženy možno nájsť v celom zákone.
2020-07-10 14:33
Odložená návšteva rakúskeho prezidenta na Slovensku sa uskutoční 15. júla
Zuzana Čaputová a Alexander Van Der Bellen Zdroj: TASR - Jaroslav Novák pred 22 minútami BRATISLAVA - Odložená priateľská návšteva rakúskeho prezidenta Alexandra Van der Bellena na Slovensku sa uskutoční v stredu 15. júla. V Pezinku sa stretne so slovenskou hlavou štátu Zuzanou Čaputovou. Informoval o tom hovorca hlavy štátu Martin Strižinec.
2020-07-10 13:30
Ďalší muž v kauze DOBYTKÁR ostáva vo väzbe: Súd zamietol sťažnosť Petra Kubu
Peter Kuba Zdroj: TASR/Ján Krošlák pred 2 minútami BRATISLAVA - Podnikateľ Peter Kuba, ktorého zadržali v piatok (3. 7.) v rámci policajnej akcie Dobytkár, bude právoplatne stíhaný väzobne. Rozhodol o tom v piatok senát Najvyššieho súdu (NS) SR na svojom neverejnom zasadnutí. Informovala o tom Alexandra Važanová z referátu komunikácie NS SR.
2020-07-10 12:27
Izraelskí vojaci zastrelili v Predjordánsku Palestínčana
Ilustračné foto Zdroj: gettyimages.com pred 15 minútami JERUZALEM - Príslušníci izraelských bezpečnostných síl zastrelili vo štvrtok v Predjordánsku Palestínčana. Informovala o tom agentúra AFP s odvolaním sa na vyhlásenie palestínskeho ministerstva zdravotníctva.
2020-07-10 08:15
Európska komisia priznala slabý pokrok doterajších rokovaní s Britániou
Michel Barnier Zdroj: SITA/AP Photo/Francisco Seco pred 12 minútami BRUSEL - Doterajšie pobrexitové rokovania medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom priniesli "malý pokrok" a medzi oboma stranami zostávajú mnohé rozdiely. Uviedla vo štvrtok Európska komisia (EK) vo vyhlásení s názvom "Buďte pripravení na zmeny".
2020-07-10 07:12
Prokurátorom a sudcom sa napokon odmeny nemajú rušiť
Zdroj: NR SR pred 6 minútami BRATISLAVA - Prokurátorom a sudcom sa napokon odmeny nemajú rušiť. V balíku opatrení na zlepšenie podnikateľského prostredia poslanci pozmeňujúcim návrhom vypustili zrušenie odmien. Nová legislatíva zároveň upravuje povinné výtlačky i zjednodušuje prax vydavateľom neperiodickej tlače. Viacerým prevádzkovateľom tiež povinnosť predkladať príslušným orgánom verejného zdravotníctva na schválenie prevádzkové poriadky, či návrhy na ich zmenu.
2020-07-09 18:36
KORONAVÍRUS Počet obetí pandémie dosiahol 550-tisíc
Zdroj: Getty Images pred 8 minútami PARÍŽ - Celosvetový počet úmrtí v dôsledku choroby COVID-19 dosiahol vo štvrtok 550.000, informovala agentúra AFP.
2020-07-09 17:33
Najbližšie plány rezortu kultúry: Do konca roka chce pripraviť návrhy úprav mediálnej legislatívy
Natália Milanová Zdroj: Topky/Vlado Anjel pred 3 minútami BRATISLAVA – Ministerstvo kultúry (MK) by chcelo ešte do konca roka pripraviť návrh legislatívnych úprav týkajúci sa médií a novinárov. Informovala o tom šéfka rezortu Natália Milanová (OĽaNO) na štvrtkovom stretnutí s novinármi, na ktorom bilancovala prvých sto dní nového vedenia rezortu, a tiež predstavila plány a ciele ministerstva na najbližšie obdobie.
2020-07-09 13:21
Denné Správy
Minimálnu mzdu treba zmrazi a potom naviaza na prognózovanú mzdu, tvrdia analytici

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - Minimálnu mzdu by bolo v tomto roku vhodné zmrazi a do budúcnosti ju stanovi vo výške 50 % prognózovanej  priemernej mzdy v danom roku. Tvrdia to analytici Inštitútu finanènej politiky (IFP) pri ministerstve financií, pod¾a ktorých by pri takomto...

dnes 13:57
Každý piaty mladý èlovek na Slovensku pod¾a èísiel Eurostatu nepracuje ani sa nevzdeláva

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - Až pätina mladých ¾udí na Slovensku vo veku 20 až 34 rokov sa vlani nevzdelávala ani nepracovala. Pod¾a najnovších údajov Európskeho štatistického úradu Eurostat sme si medziroène dokonca o pár desatín percentuálneho bodu pohoršili a prepadli sa o...

dnes 13:57
Pojem obèan Európskej únie pozná drvivá väèšina Európanov, Slováci nie sú výnimkou

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - Pojem obèan Európskej únie (EÚ) pozná 95 percent Slovákov. Vyplýva to z najnovšieho prieskumu Eurobarometra, ktorý bol realizovaný metódou telefonických rozhovorov na vzorke 25 563 respondentov. Meranie tiež ukázalo, že väèšina Európanov je dobre...

dnes 13:57
Matoviè pod¾a politológa priznal krehkos klubu O¼aNO, hnutie nebolo pripravené na vládnutie

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - Premiér Igor Matoviè sa priznal ku krehkosti vlastného poslaneckého klubu hnutia Obyèajní ¾udia a nezávislé osobnosti (O¼aNO). Najpoèetnejší klub koalície O¼aNO s 53 poslancami by mohol by aj najzranite¾nejší spomedzi vládnych klubov. Pre...

dnes 13:57
Petržalka eviduje ve¾ké množstvo zle zaparkovaných áut, mestská polícia zaèala rozdáva pokuty

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - Bratislavská Petržalka eviduje každý veèer zhruba 200 áut, ktoré parkujú nesprávne. Mestská èas na sociálnej sieti vysvet¾uje, ako fungujú kontroly regulovaného parkovania v Petržalke. Majite¾ov áut najprv upozornia "Kontrola prebieha...

dnes 13:57
Vo Ve¾kej Británii obnovia populáciu zubra európskeho, do projektu investujú milión libier

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - Vo Ve¾kej Británii spustia program na obnovu populácie zubra európskeho (Bison bonasus). Projekt za milión libier (v prepoète približne 1,1 milióna eur) vedú Kent Wildlife Trust a Wildwood Trust a má pomôc so správou Blean Woods pri Canterbury. Tieto...

dnes 13:57
Poliaci si volia prezidenta v druhom kole, prieskumy naznaèujú tesný výsledok

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - V Po¾sku sa v nede¾u koná druhé kolo prezidentských volieb, v ktorom proti sebe stoja súèasný konzervatívny líder krajiny Andrzej Duda a liberálny varšavský primátor Rafal Trzaskowski z centristickej proeurópskej Obèianskej platformy (PO). Obaja...

dnes 13:57
Koronakríza znížila poèet cudzincov pracujúcich na Slovensku, najviac ubudlo Ukrajincov

12.7.2020 (Webnoviny.sk) - Pandémia koronavírusu v máji znížila poèet cudzincov pracujúcich na Slovensku. Ku koncu mája u nás pracovalo 74,8-tisíca cudzincov, èo bolo o 1,4-tisíca menej ako v apríli. Medziroène pritom na Slovensku minulý mesiac pracovalo o 2,7-tisíca cudzincov...

dnes 13:57
Najnovšie správy z Trenčín
dnes 13:57 Minimálnu mzdu treba zmrazi a potom naviaza na prognózovanú mzdu, tvrdia analytici
dnes 13:57 Každý piaty mladý èlovek na Slovensku pod¾a èísiel Eurostatu nepracuje ani sa nevzdeláva
dnes 13:57 Pojem obèan Európskej únie pozná drvivá väèšina Európanov, Slováci nie sú výnimkou
dnes 13:57 Matoviè pod¾a politológa priznal krehkos klubu O¼aNO, hnutie nebolo pripravené na vládnutie
dnes 13:57 Petržalka eviduje ve¾ké množstvo zle zaparkovaných áut, mestská polícia zaèala rozdáva pokuty
dnes 13:57 Vo Ve¾kej Británii obnovia populáciu zubra európskeho, do projektu investujú milión libier
dnes 13:57 Poliaci si volia prezidenta v druhom kole, prieskumy naznaèujú tesný výsledok
dnes 13:57 Koronakríza znížila poèet cudzincov pracujúcich na Slovensku, najviac ubudlo Ukrajincov
dnes 13:57 Nominova do súdnej rady zo strany ústavných èinite¾ov len nesudcov, je pod¾a právnika dobrý krok
dnes 13:57 Kvarteto fortunaligistov zabojuje o Európsku ligy, do baráže s Dubnicou ide napriek výhre Nitra
dnes 10:42 Andruskó sa zajtra opäť postaví pred súd: Tentokrát v prípade krátenia dane
dnes 07:33 OSN ustúpila Rusku: Po prieťahoch schvália rezolúciu o obnovení humanitárnej pomoci Sýrii
dnes 07:33 Čo vraveli vtedy a čo dnes? POROVNANIE Dankovej a Kollárovej kauzy: Niektorí politici zrejme zmenili názor
dnes 06:30 Bulharský prezident vyzval na odstúpenie vlády: Obvinil ju z mafiánskych praktík
dnes 01:21 Rekreaèné strediská Krpáèovo a Tále spojí cyklotrasa, obec Horná Lehota dostala dotáciu
dnes 01:21 Pri stavbe železnice v anglickom grófstve Buckinghamshire našli starú kostru zavraždeného muža
dnes 01:21 Žiados o dotáciu na nájomné si zatia¾ podalo zhruba tritisícdvesto podnikate¾ov
dnes 01:21 Poistencom štátu sa môže sta aj bývalý baník s priznaným kompenzaèným príspevkom
dnes 01:21 Stály zákazník nechal obsluhe v reštaurácii poriadne štedré prepitné za prácu poèas pandémie
včera 21:09 Pravidlo o piatich striedaniach vo futbale by sa mohlo zachova, šéfovi FIFA sa pozdáva
včera 21:09 Polícia obvinila z vraždy 55-roèného Petra, v rodinnom dome dobodal muža
včera 21:09 Union Berlín chce ma plný štadión, fanúšikom ponúka bezplatné testy na koronavírus
včera 21:09 Muž sa snažil v mori pri Alexandrii zachráni topiaceho chlapca, nakoniec zomrelo 11 ¾udí
včera 21:09 Od masakry v Srebrenici uplynulo 25 rokov, zloèiny spáchané na Balkáne zostávajú mementom
včera 21:09 Vesmírna sie pre širokopásmový internet ožíva, Indovia a britská vláda kúpia OneWeb
včera 21:09 Fico chce odchod ministra zahranièia, Korèok vraj vystavil Slovákov nepríjemnostiam v Británii
včera 21:09 Juhoafrická polícia ukonèila rukojemnícku drámu v meste Zuurbekom, pä ¾udí bolo zabitých
včera 21:09 Výrobca elektromobilov Rivian získal nové investície vo výške dva a pol miliardy dolárov
včera 21:09 Bulharský prezident Rumen Radev vyzval vládu a generálneho prokurátora, aby rezignovali
včera 21:09 Slovensko vlani vyplatilo sažovate¾om na Európskom súde pre ¾udské práva viac než 3 milióny eur
včera 18:57 Slovensko zasiahli silné búrky! FOTO Hasiči mali už takmer sedemdesiat výjazdov
včera 16:57 Facebook spôsobil výpadok aplikácii pre iPhone èi iPad, za problém sa ospraveldnil
včera 16:57 Žralok zabil 17-roèného surfera, je to druhý fatálny útok v Austrálii za týždeò
včera 16:57 Zomrel nekompromisný obranca, ktorý dával rados. Má jediný titul Anglicka z majstrovstiev sveta
včera 16:57 V NHL speèatili dôležitú dohodu, play-off sa odohrá v netradiènom formáte v Edmontone a Toronte
včera 16:57 Dobrovo¾níci pokraèujú v záchrane Katarínky, odkryjú nárožia kláštora
včera 16:57 Preteky Tour de France budú živelnejšie, pod¾a riadite¾a Sunwebu budú jazdci oddýchnutejší
včera 16:57 Na severe Slovenska hrozia povodne z prívalových dažïov, meteorológovia vydali výstrahy
včera 16:57 Hory sú záchranou ¾udstva, do polovice storoèia bude od vody z hôr závisie viac ako miliarda ¾udí
včera 16:57 Koronavírus znížil poèet predaných bytov v novostavbách, ceny v Bratislave však aj naïalej rástli
včera 16:51 KORONAVÍRUS Na amerických základniach na Okinave sa infikovali desiatky vojakov
včera 10:33 Via Iuris chce prísnejšie kritériá na šéfa prokuratúry, než navrhujú poslanci
včera 01:12 Poèas leta budeme môc pozorova tri meteorické roje, prvý zaène cez víkend
včera 01:12 Štátne hmotné rezervy majú zabezpeèi ochranné pracovné pomôcky, staèi by mali na 60 dní
včera 01:12 Niektoré èasti Británie môžu prís o vodu, už teraz majú limitovanú rezervu
včera 01:12 Jubilejné preteky formuly 1 sa pôjdu na trati patriacej Ferrari, potvrdili aj podujatie v Soèi
včera 00:03 Rudolf (72) opísal chvíle hrôzy: Vlaky boli v sebe a vyliezali z nich zakrvavení ľudia! Bolo to strašné
2020-07-10 22:00 Polícia obvinila vodièa kamióna za prechod po cyklomoste, hrozí mu až desa rokov vo väzení
2020-07-10 22:00 Muž neváhal okradnú seniora na invalidnom vozíku, pod hrozbou bitky olúpil aj iného
2020-07-10 22:00 Kazachstanom sa má šíri zápal p¾úc nebezpeènejší než koronavírus, Èína varovala svojich obèanov
Najnovšie správy z Slovakia
dnes 17:45 Británia vyčlení na hraničnú infraštruktúru s Úniou viac než 700 miliónov libier
dnes 17:45 Hamilton ovládol preteky F1 v Štajersku, Mercedes získal double
dnes 17:45 Nemocnica v Martine je bližšie k realite. Zaplatia ju z vyše dvojmiliardového balíka z Únie
dnes 17:45 Kollár nechcel vládnuť so stranou Za ľudí, štvorkoalíciu si však želá
dnes 17:15 Veľkú cenu Štajerska vyhral Hamilton
dnes 17:15 Peskov: Vzťahy Ruska a USA sú takmer na najnižšom bode
dnes 17:15 Pápež vyjadril znepokojenie nad premenou Hagie Sofie na mešitu
dnes 17:15 Na farme v britskom grófstve Herefordshire hlásia 73 prípadov COVID-19
dnes 17:15 Na Slovensku je oficiálne aktuálne 380 chorých na COVID-19
dnes 17:15 Milan Škriniar údajne prišiel o status „nepredajného“, hovorí sa o záujme PSG
dnes 17:15 V Slovane Bratislava sú už ústne dohodnutí s ôsmimi až deviatimi ďalšími hokejistami
dnes 17:15 VIDEO: Lionel Messi opäť prepísal históriu. V Španielsku to nikto iný nedokázal
dnes 17:15 Ďalšia katastrofa. Jazdci Ferrari do seba narazili už v úvodnom kole, obaja odstúpili
dnes 17:15 Volko zabehol veternú stovku za 10,16, Tóth sa po pauze vrátil víťazne
dnes 17:15 Kollár veľmi nechcel vládnuť so stranou Za ľudí, štvorkoalíciu si však želá
dnes 17:12 Hamilton suverénne ovládol VC Štajerska, športová katastrofa pre Ferrari
dnes 17:12 Nikodým našiel pozemok presne podľa svojich predstáv: S vytúženým miestom má veľké plány
dnes 17:12 Cibulková s rodinou si Prahu užíva plnými dúškami: Plavba po Vltave so šampanským
dnes 17:12 Zvláštne pracovné návyky: Kollárova poslankyňa sa v parlamente nudila, tak sa zahrala na mobile
dnes 17:09 Ženy nad 80 rokov budú v 2070 tvoriť najväčšiu časť populácie
dnes 17:09 OĽaNO predkladá zmeny k potratom, s gynekologickou komorou sa neradilo
dnes 17:06 Kočnerove kúpele kúpil advokát, ktorý pracoval aj pre Zoroslava Kollára
dnes 17:06 Dotácie na nájomné: Niektorí prenajímatelia ich pochopili po svojom, špekulujú
dnes 16:42 Vzťahy Ruska a USA sú takmer na najnižšom bode, odkázal Putinov hovorca
dnes 16:42 Slovensko zostáva vo Svetovej zdravotníckej organizácii: WHO je vnímaná ako dôležitá organizačná zložka
dnes 16:42 Duda alebo Trzaskowski? V Poľsku prebieha napínavý súboj o post hlavy štátu
dnes 16:42 NDS pri tendri na uzatvorenie tunela Višňové porušila zákon, dostala pokutu
dnes 16:42 Mazák: Nezávislosť súdnictva je na historicky najnižšom hodnotení, ohrozuje to záujmy krajiny
dnes 16:42 Kollár nechcel vládnuť so stranou Za ľudí, štvorkoalíciu si však želá
dnes 16:42 Na 25. výročie masakry v Srebrenici pochovali ďalších deväť obetí
dnes 16:42 Lesníci ukázali, ako umiera les, v ktorom prevláda smrek (reportáž)
dnes 16:42 Parížsky týždeň módy sa odohral online, pridá sa Miláno i Londýn
dnes 16:42 Lesníci sadia pod smreky odolnejšie dreviny, vytvárajú prales
dnes 16:42 Fico podľa Korčoka politikárči. Priznal, že Británii nerozumie
dnes 16:42 Obnova Rusovského kaštieľa viazne, vláda chce využiť eurofondy
dnes 16:42 Prioritou bola pandémia. Rezort kultúry zhodnotil prvých 100 dní
dnes 16:42 Voda zo studní Istrochemu obsahuje pesticídy, ukázali rozbory
dnes 16:42 Vláda vydrží štyri roky, verí Kollár. Podľa Blanára je tragikomická
dnes 16:12 Korčok: Je smutné, že Fico politikárči s úplne všetkým, čo sa mu hodí
dnes 16:12 Kollár nechcel vládnuť so stranou Za ľudí, štvorkoalíciu si však želá
dnes 16:12 VIDEO: Wolverhampton si vychutnal Everton a stále má šancu na Ligu majstrov
dnes 16:12 ONLINE: Formula 1 - Veľká cena Štajerska
dnes 16:12 VIDEO: „Výbuch“ Ferrari. Leclerc vyradil obe vozidlá hneď po štarte. Všetky plány v koši, kajal sa
dnes 16:12 Bolt bol z rodičovstva chorý. Prezradil, čo by ho presvedčilo na návrat
dnes 16:12 Irán: Za zostrelenie ukrajinského lietadla môže chybné nastavenie radaru
dnes 16:12 Korčok: Je smutné, že Fico politikárči s úplne všetkým, čo sa mu hodí
dnes 16:09 Stratí status nepredajného? Škriniar horúcim kandidátom do hviezdami nabitého PSG
dnes 16:09 Senzačný debut českého bojovníka Procházku v UFC: Súpera uspal tvrdou ranou už v druhom kole
dnes 16:09 Speváčka detských piesní Dúhalka si dom zariadila sama: Manžel skoro odpadol, keď to zbadal
dnes 16:06 Korčok: Fico zase raz neodolal pokušeniu politikárčiť
Pozrite sa na správy z Slovensko na Facebooku