Aktualne Spravy

TV Markiza

Hollywoodska herečka zaskočila fanúšikov. Veď jej trčia kosti

Ten, kto miloval film Denník Bridget Jones, by si teraz mal radšej zavrieť oči. Po plnoštíhlej krásne zúfalej Bridget totiž už nič nezostalo. Renee Zellweger už dávno nemá žiadne kilá navyše, no teraz sa zdá, že sa stráca pred očami.

Hollywoodska herečka sa objavila ...

2019-09-15 10:09 open_in_new
Hviezdy z Rebelov po rokoch na spoločnej fotke: Vyvolali šialenstvo

Znie to možno neuveriteľne, no od prvej klapky seriálových Rebelov, ktorých slovenskí diváci spoznali vďaka televízii Doma, ubehlo už 15 rokov! Nečudo, že hviezdy, ktoré preslávil, sa odvtedy zmenili –nielen ľudsky, ale tiež výzorovo a každý z nich sa venuje svojim ...

2019-09-14 14:12 open_in_new
Nečakaný rozchod! Po uši zaľúbená slovenská dvojica si dala zbohom

Soňa Štefková a Dárius Koči sa rozišli. Pre fanúšikov tohto známeho páru je to zrejme šok, pretože nič nenasvedčovalo tomu, že to medzi nimi neklape. Práve naopak, obaja prekypovali láskou, ktorú si prejavovali aj na verejnosti.

Dvojica bola spolu ešte v júli na ...

2019-09-14 13:09 open_in_new
Exkluzívne zábery: Nečakané zásnuby na slovenskej prominentnej svadbe

Uprostred tohto týždňa, v stredu, si povedali áno sestra Márie Čírovej, Agnesa, a jej vyvolený Zoli Tóth. Na ich rozprávkovej svadbe nechýbali ani známe osobnosti ako napríklad sestry Veronika a Daniela Nízlové, samozrejme Mária Čírová, Peťo Cmorík s priateľkou Danielou, ...

2019-09-14 13:09 open_in_new
Známy slovenský pár sa dočkal: Na svet prišla ich princezná

Najznámejší slovenský DJ sa stal prvýkrát otcom! Milanovi Lieskovskému sa narodila dcérka. Jeho manželka Veronika ju priviedla na svet v Univerzitnej nemocnici sv. Cyrila a Metoda v Bratislave.

„Došli mi slová,“ napísal v popise fotky, na ktorej drží svoju princeznú za ...

2019-09-14 11:03 open_in_new
Seriálová kráska stratila syna: Drsná vojna s exmanželom

Krásna venezuelská herečka Carolina Tejera zažiarila v začiatkoch vysielania Markízy v hlavnej úlohe nemenej úspešnej telenovely Záhadná žena (La mujer secreta), v ktorej stvárnila hlavnú ženskú úlohu Eugenie.

Dnes má blond kráska 42 rokov a v súkromí prežíva ...

2019-09-13 18:15 open_in_new
Dara Rolins takýto šok nečakala. Prišla na autogramiádu, keď zrazu...

Dara Rolins absolvovala vo štvrtok autogramiádu nového diára na rok 2020. Stretnúť sa so svojím idolom prišlo veľa ľudí, ktorí museli dokonca stáť v rade až mimo kníhkupectva.

Podpísať si jeden výtlačok prišla aj Darina veľká fanúšička z Prievidze, ktorá bola ...

2019-09-13 18:15 open_in_new
Dieťa číslo 2! Slávny DJ zverejnil intímne video zo sonogramu

DJ Khaled oznámil prostredníctvom sociálnej siete, že sa stane druhýkrát otcom. S radostnou novinkou sa podelil so svojimi fanúšikmi intímnym videom zo sonogramu.

Štyridsaťtriročný americký DJ, skladateľ a producent a jeho snúbenica Nicole Tuck sa dočkajú druhého ...

2019-09-13 15:06 open_in_new
Horná Dolná a spravodajstvo na čele diváckeho záujmu

Úspešný komediálny seriál Horná Dolná si vo štvrtok, 12. septembra 2019, podmanil väčšinu televíznych divákov. V strategickej cieľovej skupine 12-54 sa na obrazovkách televízie Markíza stal najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

...

2019-09-13 13:00 open_in_new
Popálená česká YouTuberka sa odhodlala: Ukázala fotku tesne po nehode

Česká YouTuberka Týnuš Třešničková zverejnila druhé video, v ktorom pokračuje v opise hrôzostrašnej nehody z istanbulskej reštaurácii, po ktorej ju odviezli do nemocnice s popáleninami na tridsiatich piatich percentách tela. Tentoraz opísala nezabudnuteľné chvíle, ktoré ...

2019-09-13 11:57 open_in_new
Kemal z Nekonečnej lásky v novom seriáli: Z jeho honoráru sa vám zatočí hlava

Turecká televízia ATV už začiatkom budúceho roka odštartuje dlhoočakávaný historický seriál Vzkriesenie: Osman (Diriliş: Osman), ktorého hlavnou hviezdou má byť turecký krásavec Burak Özçivit, alias Kemal z Nekonečnej lásky. 

Zdroj: ...

2019-09-13 11:57 open_in_new
Náhle zmeny v Teleráne. Moderátora museli rýchlo nahradiť

Diváci Telerána boli vo štvrtok ráno zrejme prekvapení, keď po boku moderátorky Lenky Šóošovej zbadali moderátora dopravného servisu Vlada Varechu. K zmene moderátorského dua prišlo nečakane, doslova pár minút pred priamym prenosom.

Dara Richtera, ktorý mal pôvodne ...

2019-09-13 10:54 open_in_new
Extrémne premeny Slovensko najsledovanejším nespravodajským programom dňa

Svetoznáma šou, ktorá ponúka extrémne obéznym Slovákom druhú šancu na život, si opäť podmanila divákov televízie Markíza. Druhá premiérová epizóda novej série reality šou Extrémne premeny Slovensko sa v stredu, 11. septembra 2019, stala v strategickej cieľovej skupine ...

2019-09-12 17:03 open_in_new
Superstaristka vyšla s pravdou von: Boj s chorobou a strata vlasov

Z Instagramu sa definitívne stal priestor pre ľudí, ktorí si potrebujú ventilovať komplexy a vlastné životné nešťastia. Zrejme by sme nenašli ani jednu známu osobnosť, ktorá sa nestretla s urážajúcimi komentármi a nemusela by predychávať nenávistné ...

2019-09-12 13:54 open_in_new
Karel Gott priznal vážne ochorenie. Zákerná rakovina sa vrátila

Mnohonásobný držiteľ Zlatého slávika Karel Gott (80) priznal, že trpí akútnou leukémiou. Aj napriek nepriazni osudu je spevák pevne rozhodnutý so zákernou chorobou opäť bojovať, informuje Blesk.cz.

"Pred štyrmi rokmi som pre agresívny nádor podstúpil veľmi intenzívnu ...

2019-09-12 12:51 open_in_new
Dánski divočáci When Saints Go Machine po 5 rokoch opäť vystúpia Slovensku!

Dánski When Saints Go Machine očarili naše publikum už viackrát, naposledy patrili k najlepším vystúpeniam Pohody v roku 2014. Tento tanečný, no zároveň hĺbavý pop z Kodane očaril odborníkov aj laickú verejnosť. Tento raz chalani predstavia v Bratislave nový album „So deep". ...

2019-09-12 11:48 open_in_new
Fešák zo Sily ženy sa pochválil nádhernou fotkou zo svadby s manželkou: Toto je láska

Turecký herec Feyyaz Duman, alias Arif zo Sily ženy, sa minulý týždeň v stredu oženil. Seriálový Arif povedal "áno" svojej dlhoročnej priateľke Zozan Şimşek, ktorú sa mu dlhú dobu darilo ukrývať pred očami novinárov.

Pár dní po svadbe zverejnil 37-ročný ...

2019-09-12 10:45 open_in_new
Kali a Alica na svadobných fotkách. Láska z nich doslova sála

V sobotu 7. septembra sa v Lozorne neďaleko Bratislavy oženil jeden z najúspešnejších slovenských raperov. Kali si za manželku zobral partnerku Alicu, s ktorou má takmer sedemmesačnú dcérku Nelku.

Novomanželia si v ten deň dali pokoj od sociálnych sietí a naplno si užili ...

2019-09-12 10:45 open_in_new
Jasmina na fotkách krátko po pôrode: Vyzerá neskutočne

Jasmina Vrbovská Alagič koncom júla priviedla na svet prvorodeného synčeka Sanela, z ktorého majú spolu s manželom Patrikom obrovskú radosť. Obľúbená moderátorka sa ani po pôrode nezmenila a stále má energie a úsmevu na rozdávanie, čo je vidieť aj na jej príbehoch na ...

2019-09-12 00:15 open_in_new
Tehotná Šeherezáda urobila radikálne rozhodnutie: S týmto definitívne končím

Turecká herečka Bergüzar Korel, alias nezabudnuteľná Šeherezáda z romantického seriálu Tisíc a jedna noc, je druhýkrát tehotná.

Svoje radostné očakávanie oficiálne potvrdila pred pár dňami aj tureckým médiám . 37-ročná kráska je na začiatku štvrtého mesiaca ...

2019-09-12 00:15 open_in_new
Známa slovenská modelka prekvapila. Svadba po pár mesiacoch!

Úspešná slovenská modelka Michaela Hlaváčková prekvapila najnovším príspevkom na Instagrame, ktorým dala svetu vedieť, že je z nej vydatá pani Brezovská. Áno povedala priateľovi Rasťovi v magický dátum 9. 9. 2019.

O tom, že dvojica tvorí pár, sa písalo začiatkom ...

2019-09-12 00:15 open_in_new