Najnovšie Správy Zvolen

Titulky

INFO pre zvolenských vodičov až do nedele. Neoznačené autá, v ktorých budú číhať policajti

Aké neoznačené hliadky polície môžete na cestách nášho okresu stretnúť do nedele? Práve na to sme sa v tomto článku zamerali.

Policajti opäť vyrážajú na cesty. A aj na tie naše. Muži zákona budú v okrese Zvolen nasadzovať hliadky dopravnej polície a dozerať na ...

2019-05-13 01:42 open_in_new
Dni mesta Zvolen sa blížia. Kompletný PROGRAM plný lákadiel

Súčasťou osláv bude tradične jarmok ľudových remesiel. Program spestria koncerty, rôzne tanečné a hudobné vystúpenia, mažoretky, ale aj ukážky policajnej práce.

Zvolen bude už onedlho opäť oslavovať. Dni mesta sú už za dverami. Konať sa budú v piatok a v sobotu ...

2019-05-13 01:42 open_in_new
Ďaloga po zásahu pukom do tváre v nemocnici: Jeho pokračovanie na MS je otázne

Smolný okamih vyradil slovenského obrancu Mareka Ďalogu zo zápasu proti Fínsku. Či bude na šampionáte pokračovať sa rozhodne v najbližších dňoch.

Slovenský hokejový reprezentant Marek Ďaloga musel podstúpiť zákrok v nemocnici po tom, čo ho pri sobotňajšej prehre na ...

2019-05-12 10:57 open_in_new
Cestu v Dobrej Nive opäť blokovali. Petícia za obchvat má takmer 1000 podpisov

Do protestu sa tentoraz zapojilo o niečo menej ľudí ako pred dvoma týždňami, keď priechod blokovalo okolo 150 obyvateľov Dobrej Nivy.

Už takmer 1000 podpisov majú organizátori petície za vybudovanie obchvatu Dobrej Nivy v okrese Zvolen. Obyvatelia tejto obce chcú, aby bol ...

2019-05-11 01:21 open_in_new
Pred 100 rokmi vznikol predchodca Gymnázia Ľudovíta Štúra. Vo Zvolene to pripomenú viaceré podujatia

Štátna reálka vznikla na základe výzvy vtedajšieho ministra školstva prvej Československej republiky, ktorý vyzval Stanislava Kovandu, profesora Štátneho gymnázia v Přerove, aby sa ujal prác potrebných pre otvorenie novej školy vo Zvolene ako jej prvý riaditeľ.

Vo ...

2019-05-11 01:21 open_in_new