Najnovšie Správy Trenčín

Titulky
KORONAVÍRUS Zahraničným Slovákom sa neodporúča cestovať domov na testovanie
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 17 minútami BRATISLAVA - Slovákom žijúcim v zahraničí sa neodporúča cestovať na Slovensko z dôvodu plošného testovania na COVID-19. Ministerstvo obrany SR o tom informovalo na webovej stránke.
dnes 11:09
Nová zbraň proti KORONAVÍRUSU? Vedci vyvinuli prevratný krvný test!
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 7 minútami COLUMBUS - Vedci vyvinuli krvný test a nový bodovací systém, ktorý môže lekárom pomôcť predpovedať, ktorým pacientom s COVID-19 hrozí vážny priebeh ochorenia. Nová štúdia publikovaná v časopise EBioMedicine poskytuje ďalšiu prelomovú metódu, vďaka ktorej by sa nemocnice mohli odľahčiť od množstva hospitalizovaných pacientov.
dnes 10:06
Smrť čarodejnice (†79) z Arabely: Nakazila sa koronavírusom... Po týždni zomrela v nemocnici!
Jana Andresíková po týždni boja s koronavírusom zomrela v nemocnici. Zdroj: CT pred 12 minútami PRAHA - V pondelok večer českú a slovenskú verejnosť obletela správa o smrti 79-ročnej herečky Jany Andresíkovej. Tá pred rokmi stvárnila postavu čarodejnice pani Černej v legendárnom seriáli Arabela. Ako jej dcéra Michaela prezradila, známa Češka sa zotavovala po operácii nohy. Jej stav sa zlepšoval, no potom sa nakazila koronavírusom!
dnes 09:03
V Británii stále vyčíňa KORONAVÍRUS: Johnson oznámil sprísnenie protipandemických opatrení
Britský premiér Boris Johnson Zdroj: SITA/AP/Leon Neal pred 14 minútami MANCHESTER - Britský premiér Boris Johnson oznámil v utorok sprísnenie protipandemických opatrení v meste Manchester a jeho priľahlých oblastiach, ktoré začnú platiť od piatka. Informovala o tom agentúra DPA.
dnes 06:57
Slovensko čaká plošné testovanie: Veľký PREHĽAD! Dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť
Zdroj: SITA/Svet zdravia, Topky/Maarty pred 8 minútami BRATISLAVA - Slovensko čaká plošné testovanie. Pôjde celkovo o tri vlny, v ktorých je započítané aj pilotné testovanie v štyroch najzasiahnutejších okresoch. Následne prebehne plošné testovanie v dvoch vlnách po celom Slovensku. Premiér Igor Matovič a minister obrany Jaroslav Naď informovali, že všetko je už do detailov premyslené.
dnes 05:54
Islandom otriaslo silné zemetrasenie: Väčšie škody úrady nezaznamenali
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 16 minútami REYKJAVÍK - Islandom otriaslo v utorok silné zemetrasenie s magnitúdou 5,6. Tamojší verejnoprávny telerozhlas RÚV informoval, že jeho epicentrum sa nachádzalo asi šesť kilometrov západne od jazera Kleifarvatn na polostrove Reykjanes ležiacom južne od hlavného mesta Reykjavík.
včera 20:27
KORONAVÍRUS Záchranári v Maďarsku použili od minulého týždňa už stovky antigénových testov
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 6 minútami BUDAPEŠŤ - Antigénové rýchlotesty použili záchranári v Maďarsku od ich minulotýždňového nasadenia už v stovkách prípadov, povedal v utorok hovorca Celoštátnej záchrannej služby (OMSZ) Pál Győrfi pre komerčný spravodajský rozhlas InfoRádió.
včera 19:24
KORONAVÍRUS Učitelia môžu byť v aktuálnej situácii preradení na inú pozíciu
Zdroj: Getty Images pred 4 minútami BRATISLAVA - Učitelia alebo vychovávatelia môžu byť v aktuálnej situácii, teda v čase aktuálneho ohrozenia verejného zdravia II. stupňa, preradení na inú pozíciu. Učiteľ druhého stupňa môže napríklad učiť na prvom stupni alebo učiteľ prvého stupňa zastupovať ako vychovávateľ. Ak ide o preradenie u rovnakého zamestnávateľa, nie je potrebný súhlas zamestnanca. Uviedlo to Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVŠ) SR odvolávajúc sa na Zákonník práce.
včera 16:15
Zavraždenému francúzskemu učiteľovi posmrtne udelia Rad čestnej légie, oznámil minister školstva
Nápis Som Samuel a kvety sú pred budovou strednej školy, pred ktorou útočník zabil učiteľa dejepisu Samuela Patyho vo francúzskom meste Conflans-Sainte-Honorine Zdroj: TASR/AP Photo/Michel Euler pred 4 minútami PARÍŽ - Samuel Paty, 47-ročný francúzsky učiteľ dejepisu, ktorého minulý týždeň v meste Conflans-Sainte-Honorine pri Paríži dekapitáciou zavraždil podozrivý islamista, dostane posmrtne najvyššie štátne vyznamenanie - Rad čestnej légie. Oznámil to v utorok francúzsky minister školstva Jean-Michel Blanquer, ktorého citovala tlačová agentúra Reuters.
včera 13:06
Koronavírus v nitrianskom divadle: Riaditeľ POZITÍVNY a... Herci pracujú ďalej!
Jaroslav Dóczy Zdroj: SITA/Martin Havran pred 15 minútami NITRA - Riaditeľ Divadla Andreja Bagara (DAB) v Nitre Jaroslav Dóczy bol pozitívne testovaný na koronavírus. No chod divadla to nijako neobmedzilo. Šéf divadla sa nachádza v domácej karanténe a herci pracujú ďalej.
včera 13:06
FOTO Policajti sa v Žiari nad Hronom zamerali na drogy a alkohol: Zostali nemilo prekvapení
V Žiari nad Hronom sa polícia zamerala na drogy a alkohol za volantom Zdroj: Facebook/Polícia SR - Banskobystrický kraj pred 10 minútami ŽIAR NAD HRONOM - Polícia v Žiari nad Hronom sa pri piatkovej (16. 10.) nočnej akcii zamerala na drogy a alkohol za volantom. V priebehu niekoľkých hodín odhalila štyroch vodičov pod vplyvom omamných a psychotropných látok a štyroch pod vplyvom alkoholu. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.
včera 13:06
Český herec radšej ani nevychádza z domu: Priznal Covid-19 a... Potom to prišlo!
Václav Kopta je známy z filmu Sněženky a Machři Zdroj: CT pred 11 minútami PRAHA - K tým, ktorí bojovali s koronavírusom, patrí aj herec z nezabudnuteľného filmu Sněženky a machři Václav Kopta. Hoci je už fit, z domu radšej nevychádza. Po tom, ako pred časom priznal Covid-19 a apeloval na ľudí, aby neverili konšpiráciám, si ho Česi poriadne podali...
včera 12:03
Silný odkaz manželky lekára (†48) z Oravy, ktorého zabil koronavírus: Nikdy nebýval chorý!
Na Slovensku zomrel prvý lekár s ochorením Covid-19. Zdroj: Facebook pred 12 minútami BRATISLAVA - Slovensko zasiahla v pondelok mimoriadne smutná správa. Je dôkazom toho, že obávaný koronavírus si obete nevyberá len spomedzi seniorov či ľudí s pridruženými ochoreniami. O život totiž pripravil len 48-ročného lekára z Oravy. Jeho manželka poslala všetkým, ktorí nákazu považujú za vymyslenú, veľavravný odkaz.
včera 12:03
Európska únia predstavila sankčný mechanizmus: Porušovatelia ľudských práv si už neškrtnú
Maroš Šefčovič Zdroj: TASR/Olivier Hoslet, Pool Photo via AP pred 8 minútami BRUSEL - Európska komisia a šéf diplomacie EÚ Josep Borrell predstavili sankčný mechanizmus EÚ, ktorý má postihovať hrubé porušovanie ľudských práv v zahraničí. Oznámil to v pondelok podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič.
včera 09:57
KORONAVÍRUS Vláda zrejme rozlúskla otázku týchto dní: Bude celoplošné testovanie povinné?
Premiér Igor Matovič Zdroj: Topky/Vlado Anjel pred 11 minútami BRATISLAVA - Už od sobotného vyhlásenia premiéra Igora Matoviča o celoplošnom testovaní na nový koronavírus sa postavila do pozoru celá spoločnosť. Ľudí zaujímalo predovšetkým to, či bude testovanie dobrovoľné alebo povinné. Zdá sa, že túto otázku už dnes vlády vyriešila.
včera 09:57
KORONAVÍRUS V Trenčíne tento rok vianočné trhy nebudú: Dôvodom je pandémia
Ilustračné foto Zdroj: Nový Čas pred 15 minútami TRENČÍN - Vianočné trhy a s nimi spojené kultúrne podujatia sa v Trenčíne tento rok neuskutočnia. Dôvodom je zhoršujúci sa vývoj pandemickej situácie a opatrenia, ktoré schválil ústredný krízový štáb a vláda SR.
včera 09:57
Denné Správy
V pléne Európskeho parlamentu sa preberala aj tragická smr Jozefa Chovanca na belgickom letisku

21.10.2020 (Webnoviny.sk) - Stredobodom utorkovej rozpravy v pléne Európskeho parlamentu (EP) o policajnom násilí bola tragická smr slovenského obèana Jozefa Chovanca v roku 2018. V tlaèovej správe o tom informovalo Ministerstvo zahranièných vecí a európskych záležitostí SR. ...

dnes 02:51
Americké ministerstvo spravodlivosti zažalovalo Google, dôvodom je porušovanie hospodárskej súaže

21.10.2020 (Webnoviny.sk) - Americké ministerstvo spravodlivosti v utorok zažalovalo spoloènos Google pre porušovanie hospodárskej súaže. Technologický gigant pod¾a žaloby zneužil svoje dominantné postavenie v oblasti vyh¾adávania na internete a internetovej reklamy, èím...

dnes 02:51
Juhozápad Islandu zasiahlo zemetrasenie s magnitúdom 5,6 stupòa, otriaslo aj budovami v hlavnom meste

21.10.2020 (Webnoviny.sk) - Zemetrasenie s magnitúdom 5,6 postihlo v utorok juhozápad Islandu, prièom otriaslo budovami v hlavnom meste Reykjavík. Z oblasti bezprostredne nehlásili nijaké zranenia. Islandský meteorologický úrad uviedol, že zemetrasenie nastalo o 13:43...

dnes 02:51
Vo Švédsku zakázali úèas èínskych spoloèností Huawei a ZTE pri budovaní 5G sietí

21.10.2020 (Webnoviny.sk) - Švédsko zakázalo úèas èínskych technologických spoloèností Huawei a ZTE na budovaní nových vysokorýchlostných bezdrôtových sietí. Švédsky poštový a telekomunikaèný úrad (PTS) v utorok zakázal štyrom operátorom uchádzajúcim sa o...

dnes 02:51
Vyšetrovanie vraždy francúzskeho uèite¾a poukazuje na útoèníkove kontakty s otcom jednej zo žiaèok

21.10.2020 (Webnoviny.sk) - Vrah francúzskeho uèite¾a Samuela Patyho bol pod¾a francúzskych médií v kontakte s otcom jeho žiaèky, ktorý je obvinený z toho, že proti nemu spustil na internete kampaò. Pred piatkovou vraždou si údajne poslali viacero textových správ. Informuje o...

dnes 02:51
Terno rastie aj vo ve¾koobchode, už má prvých 100 zákazníkov

20.10.2020 (Webnoviny.sk) - Spoloènos Terno real estate otvorila novú divíziu ve¾koobchodu. Ide o významný mí¾nik, vïaka ktorému vyhovie dopytu slovenských firiem po dovoze tovarov priamo na ich prevádzky. Terno real estate zaznamenalo už svoju prvú stovku...

včera 22:39
Rodièia vysokoškolákov majú strati nárok na daòový bonus na diea

20.10.2020 (Webnoviny.sk) - Rodièia nezaopatrených detí, ktoré sú staršie ako 19 rokov, by mali strati nárok na daòový bonus na diea. Nárok na daòové ú¾avy by tak stratili rodièia detí, ktoré študujú na vysokej škole. Vyplýva to z pozmeòujúceho návrhu, ktorý v...

včera 22:39
Niektoré úlohy pri celoplošnom testovaní sú na hrane realizovate¾nosti, kritizuje bardejovská radnica

20.10.2020 (Webnoviny.sk) - aktualizované 20. októbra 17:19 V okrese Bardejov už zaèali prípravy na chystané pilotné celoplošné testovanie na COVID-19. Ako informoval hovorca mesta Bardejov Štefan Hij, v utorok dopoludnia zasadala v priestoroch Okresného úradu v Bardejove...

včera 22:39
Najnovšie správy z Trenčín
dnes 11:09 KORONAVÍRUS Zahraničným Slovákom sa neodporúča cestovať domov na testovanie
dnes 10:06 Nová zbraň proti KORONAVÍRUSU? Vedci vyvinuli prevratný krvný test!
dnes 09:03 Smrť čarodejnice (†79) z Arabely: Nakazila sa koronavírusom... Po týždni zomrela v nemocnici!
dnes 06:57 V Británii stále vyčíňa KORONAVÍRUS: Johnson oznámil sprísnenie protipandemických opatrení
dnes 05:54 Slovensko čaká plošné testovanie: Veľký PREHĽAD! Dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť
dnes 02:51 V pléne Európskeho parlamentu sa preberala aj tragická smr Jozefa Chovanca na belgickom letisku
dnes 02:51 Americké ministerstvo spravodlivosti zažalovalo Google, dôvodom je porušovanie hospodárskej súaže
dnes 02:51 Juhozápad Islandu zasiahlo zemetrasenie s magnitúdom 5,6 stupòa, otriaslo aj budovami v hlavnom meste
dnes 02:51 Vo Švédsku zakázali úèas èínskych spoloèností Huawei a ZTE pri budovaní 5G sietí
dnes 02:51 Vyšetrovanie vraždy francúzskeho uèite¾a poukazuje na útoèníkove kontakty s otcom jednej zo žiaèok
včera 22:39 Terno rastie aj vo ve¾koobchode, už má prvých 100 zákazníkov
včera 22:39 Rodièia vysokoškolákov majú strati nárok na daòový bonus na diea
včera 22:39 Niektoré úlohy pri celoplošnom testovaní sú na hrane realizovate¾nosti, kritizuje bardejovská radnica
včera 22:39 Tréner Ramsay chce pokraèova v nedokonèenej práci, dôveru Slovákov berie ako ve¾ký záväzok
včera 22:39 V pripravovanej reforme justície ešte existuje priestor na vylepšenia a nie je návratom k meèiarizmu, myslí si Mazák
včera 22:39 Od januára sa zvyšuje minimálna mzda na 623 eur, stúpnu aj príplatky pre zamestnancov
včera 20:27 Islandom otriaslo silné zemetrasenie: Väčšie škody úrady nezaznamenali
včera 19:30 Gaviria predèasne skonèil na Giro d´Italia, Saganov súper mal už druhý pozitívny test
včera 19:30 Klub 500: Nie sme proti testovaniu, ale nedomyslené zákazy a príkazy ohrozia fungovanie krajiny
včera 19:30 TMR je pripravená podpori vznik a prevádzku záchrannej chovnej stanice pre hlucháòa
včera 19:30 Celoplošné testovanie overí názory na premiéra, Matoviè však stavil všetko na jednu kartu
včera 19:30 Írsko zavádza prísne obmedzenia pohybu, otvorené zostanú len obchody so základnými potrebami
včera 19:30 Obvinili muža, ktorý zapríèinil smrte¾nú nehodu štátneho tajomníka Dolinaya s manželkou
včera 19:30 Pellegrini žiada stopnú novelu o minimálnej mzde a 13. dôchodkoch, hrozí odvolávaním ministra Krajniaka
včera 19:30 Trumpa s Bidenom èaká posledná debata, organizátori im budú radšej vypína mikrofóny
včera 19:30 Na Národnom futbalovom štadióne môže by rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
včera 19:30 Odborári podali na Krajniaka podnet na generálnu prokuratúru pre porušovanie zákonov
včera 19:30 Neseï doma a nasleduj Fusakle. Objavíš pekné miesta!
včera 19:30 Najvyšší súd zamietol sažnos Afrièana, zadržaný bol na základe dvoch európskych zatykaèov
včera 19:30 Štefan Tarkoviè sa stal novým trénerom slovenskej futbalovej reprezentácie
včera 19:24 KORONAVÍRUS Záchranári v Maďarsku použili od minulého týždňa už stovky antigénových testov
včera 16:21 Trenèiansky kraj spoèítal už dve tretiny bytov, skokanom mesiaca bolo kúpe¾né mesto
včera 16:21 Sudán odškodní obete terorizmu, Trump ich za odmenu vyškrtne zo zoznamu teroristických krajín
včera 16:21 Na tratiach východného Slovenska budú jazdi elektrické jednotky za takmer 170 miliónov eur
včera 16:21 Matoviè spravil chybu, ústavný právnik vysvetlil pozíciu Èaputovej v Ozbrojených silách SR
včera 16:21 ¼udovít Ódor na Finweeku: “Centrálne banky by urèite mali premýš¾a nad riešením spoèívajúcim v prevode hotovosti do digitálnej meny.” Znamená to jej koniec?
včera 16:21 Hrubala a Mazák podali návrh na disciplinárne stíhanie sudcu Trubana, dôvodom je Bödör
včera 16:15 KORONAVÍRUS Učitelia môžu byť v aktuálnej situácii preradení na inú pozíciu
včera 13:06 Zavraždenému francúzskemu učiteľovi posmrtne udelia Rad čestnej légie, oznámil minister školstva
včera 13:06 Koronavírus v nitrianskom divadle: Riaditeľ POZITÍVNY a... Herci pracujú ďalej!
včera 13:06 FOTO Policajti sa v Žiari nad Hronom zamerali na drogy a alkohol: Zostali nemilo prekvapení
včera 12:09 Rozbieha sa nová sezóna Ligy majstrov, PSG si zmeria sily s ManUnited a Barca privíta Ferencváros
včera 12:03 Český herec radšej ani nevychádza z domu: Priznal Covid-19 a... Potom to prišlo!
včera 12:03 Silný odkaz manželky lekára (†48) z Oravy, ktorého zabil koronavírus: Nikdy nebýval chorý!
včera 09:57 Európska únia predstavila sankčný mechanizmus: Porušovatelia ľudských práv si už neškrtnú
včera 09:57 KORONAVÍRUS Vláda zrejme rozlúskla otázku týchto dní: Bude celoplošné testovanie povinné?
včera 09:57 KORONAVÍRUS V Trenčíne tento rok vianočné trhy nebudú: Dôvodom je pandémia
včera 07:51 Z ISS hlásia ďalšie problémy: Pokazila sa im jedna z najdôležitejších vecí
včera 06:48 KORONAVÍRUS Všetko, čo potrebujete vedieť o celoplošnom testovaní: Známe DÁTUMY a približný PRIEBEH
včera 05:45 Veľké ZMENY na Jojke: Definitívny koniec dlhoročnej šou? ŠOK, nahradí ju projekt od konkurencie!
Najnovšie správy z Slovakia
dnes 11:54 Verejná súťaž MH Manažment, a. s. – upozornenie o zmene podmienok
dnes 11:54 Po víťaznej bitke zavládol smútok: Pri Trafalgare prišli Briti o najslávnejšieho námorného veliteľa
dnes 11:54 Pellegrini reaguje na trináste dôchodky
dnes 11:54 Rýchlo pribúdajú hospitalizovaní s covidom. Situácia v nemocniciach začína byť veľmi zlá, povedal Naď
dnes 11:54 Rezort obrany zverejnil presný návod, ako budú ľudia postupovať pri plošnom testovaní
dnes 11:54 Poslanci schválili zmeny 13. dôchodkov. Pozrite si v tabuľke, koľko dostanú na Vianoce penzisti
dnes 11:54 Celoplošné testovanie nemusí stačiť, priznal Matovič. Potom nás čaká lockdown
dnes 11:54 Toto je najrýchlejšie auto sveta. Na bežnej ceste prekonalo 500 km/h rýchlosť
dnes 11:54 Minister Doležal vyzval seniorov, aby necestovali: Vo vlakoch je ich 3-krát viac, než cez prvú vlnu
dnes 11:54 Minister vnútra avizuje ťažké rozhodnutia. O lockdowne rozhodnú zrejme najbližšie hodiny
dnes 11:54 Brífing ministra J. Naďa o zhoršujúcej sa situácii v nemocniciach
dnes 11:54 Brífing ministra R. Mikulca o kontrolách na hraniciach
dnes 11:54 Koronavírusom sa nakazil aj český vicepremiér, potvrdil to test
dnes 11:54 Študentov pripravujú na zhoršenie, pomáhajú skúseným zdravotníkom
dnes 11:27 NAŽIVO: Brífingy v NR SR
dnes 11:27 Na Slovensku bude 13. dôchodok v maximálnej výške 300 eur
dnes 11:27 J. Naď: Situácia v nemocniciach začína byť veľmi zlá
dnes 11:27 Krajniak: Myslím si, že riešenie súvisiace s testovaním bude komfortné
dnes 11:27 Spolu s Ferrari sa potápa aj ďalší tím, šéf stajne však naďalej verí talianskym sľubom
dnes 11:27 Július Hudáček po ďalšom čistom konte: Budem sa snažiť takto pokračovať
dnes 11:27 O lige po lige: O nabitej zbrani
dnes 11:27 Liverpool v Amsterdame aj Bayern Mníchov proti Atléticu
dnes 11:27 Analytický pohľad Športu na víťazstvo Žiliny nad Trnavou: Pozitívne impulzy spod Dubňa
dnes 11:27 Lazio Rím zaskočilo Borussiu Dortmund, Immobile: Podali sme výnimočný výkon
dnes 11:27 PODCAST Prezident SFZ Kováčik naznačil, kedy spoznáme nového trénera. Dočkáme sa návratu veľkého mena?
dnes 11:27 Nový asistent Marek Mintál o reprezentácii: V našom kádri je obrovská kvalita
dnes 11:27 HC Slovan Bratislava získal hráča z Pittsburghu Penguins
dnes 11:24 Nový asistent pri reprezentácii Marek Mintál: Ponuka ma veľmi milo prekvapila
dnes 11:24 Bolestivé zranenie na chúlostivých miestach: Ihrisko opúšťal so slzami v očiach
dnes 11:24 Herec Kobielsky skúša trpezlivosť Markízy, v televízii zúria: Pokuta za toto video?!
dnes 11:24 Gott uzavrel pred smrťou tajnú dohodu, fanúšikovia sa zbláznia od radosti: Neskutočné, čo vymyslel!
dnes 11:21 Za ľudí chce, aby sa pri plošnom testovaní zohľadnili zraniteľné skupiny
dnes 11:21 Situácia v nemocniciach začína byť podľa Naďa veľmi zlá
dnes 11:21 Účastníci testovania sa musia preukázať občianskym aj preukazom poistenca
dnes 11:03 Hrubý národný dôchodok Slovenska vlani stúpol o 4,5 percenta
dnes 11:03 Parlament schválil 13. dôchodky. Koľko nakoniec dostanú penzisti?
dnes 10:51 Česko má dvoch nakazených členov vlády. Koronavírus potvrdili aj ministrovi vnútra
dnes 10:51 Na Slovensko len s testom. Na hraniciach nastanú výrazné zmeny
dnes 10:51 Nové prípady koronavírusu: Ďalší rekord, prudký rast pokračuje, oznámil premiér Matovič
dnes 10:51 Nositeľné senzory pre analýzu chôdze môžu ušetriť návštevu kliniky
dnes 10:51 Roztápajúci sa ľad umožnil vedcom skúmať podmorský svet
dnes 10:51 Nový fond pre kurzarbeit má byť do dvoch rokov, týka sa aj SZČO
dnes 10:51 Vuelta odštartovala ešte počas Gira, úvodnú etapu vyhral Roglič
dnes 10:51 TB ministra J. Naďa o zhoršujúcej sa situácii v nemocniciach
dnes 10:51 Reportér F. Harzer o budovaní poľných nemocníc v Poľsku
dnes 10:51 Situácia v nemocniciach začína byť zlá. Zachráni nás testovanie?
dnes 10:51 Je kríza. Doručovanie poštových zásielok obmedzia, rozhodla vláda
dnes 10:24 REKORD: V SR pribudlo ďalších 2202 pozitívnych na nový koronavírus
dnes 10:24 FOTO: Výstavba novej arény NY Islanders pokračuje, mala byť hotová od sezóny 2021/2022
dnes 10:24 Lionel Messi by mohol mať lepšiu formu, tvrdí kouč Ronald Koeman
Pozrite sa na správy z Slovensko na Facebooku