Najnovšie Správy Trenčín

Titulky
FOTO Na internete sa objavil inzerát na zlého chlapca: Malý škodca hľadá rodičov, pobúrená ombudsmanka
Zdroj: Avito pred minútou PETROHRAD - Jeden obyvateľ ruského Petrohradu ponúkol cez inzertný portál Avito "malého škodcu". Myslel tým syna svojej priateľky. Ponuka zaujala nielen médiá, ale aj detskú ombudsmanku a tiež federálnych vyšetrovateľov, uviedol spravodajský server Newsru.com.
dnes 17:27
Alergici si ešte stále nevydýchnu: Až do polovice júla ich najviac potrápi práve TOTO
Ilustračné foto Zdroj: Getty Images pred 13 minútami BANSKÁ BYSTRICA - Alergici sa dostávajú do obdobia, keď vo vzduchu bude dominovať najsilnejší a najvýznamnejší alergén - peľ tráv z čeľade lipnicovitých, a to až do polovice júla. Informovala o tom v stredu Janka Lafférsová z oddelenia lekárskej mikrobiológie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Banskej Bystrici, pod ktoré spadá koordinácia peľovej informačnej služby v SR.
dnes 17:27
Eurokomisia doplnila smernicu o biologických látkach o nový KORONAVÍRUS
Ilustračné foto Zdroj: gettyimages.com pred 5 minútami BRUSEL - Európska komisia (EK) v stredu aktualizovala smernicu EÚ o biologických látkach tak, aby zahrnula nový typ koronavírusu SARS-CoV-2. Cieľom tohto kroku je posilniť ochranu zdravia a bezpečnosti pracovníkov v členských krajinách Únie.
dnes 16:24
Škola zostáva pre mnoho detí bezpečným miestom: Vyplýva to z česko-slovenskej debaty
Ilustračné foto Zdroj: SITA pred 9 minútami BRATISLAVA - V Českej aj Slovenskej republike boli sociálne rozdiely hlavným faktorom, ktorý ovplyvnil schopnosť žiakov zúčastniť sa dištančného vzdelávania, konštatovali experti počas on-line debaty o školstve, ktoré organizuje Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní spolu s partnerskou českou Stálou konferenciou asociácií vo vzdelávaní. Z debaty vyplýva, že škola zostáva pre mnoho detí bezpečným miestom. Informoval o tom PR projektu Deti nepočkajú Anton Oberhauser.
dnes 15:21
KORONAVÍRUS Rakúsko zruší kontroly na hraniciach: Pri vstupe do krajiny nebudú nijaké kontroly
Rakúsky kancelár Sebastian Kurz Zdroj: SITA/AP//Ronald Zak pred 11 minútami VIEDEŇ - Rakúsko od štvrtka zruší kontroly na hraniciach so všetkými susednými štátmi s výnimkou Talianska. Informovala o tom v stredu agentúra AFP.
dnes 13:15
KORONAVÍRUS Pozitívna správa pre Slovensko: Povolenie návštev v nemocniciach a ďalších zariadeniach
Minister zdravotníctva SR Marek Krajčí Zdroj: TASR/Martin Baumann pred 15 minútami BRATISLAVA - Pacienti v nemocniciach a klienti v pobytových zariadeniach sociálnych služieb môžu od stredy 12.00 h opäť prijímať návštevy za stanovených podmienok. Umožnil to priaznivý vývoj epidemiologickej situácie na Slovensku, vzhľadom na to, že takzvaný kĺzavý medián je už týždeň na nule. Informovala o tom hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR Zuzana Eliášová.
dnes 13:15
Na internete sa šíri hoax: Vláda neplatí lekárom, aby ako príčinu úmrtia uvádzali KORONAVÍRUS
HOAX sa šíri na sociálnych sieťach Zdroj: TASR/AFP pred 24 minútami BRATISLAVA - Na sociálnych sieťach koluje text, podľa ktorého sa nemecká vláda snaží umelo zvýšiť oficiálny počet obetí COVID-19 tým, že zdravotníckemu personálu platí značné prémie a pozostalým po zosnulých ponúka "finančný bonus", ak podpíšu vyhlásenie, že pacient zomrel na toto ochorenie. Nie je to pravda. Prémie pre zdravotnícky personál sa v Nemecku neodvíjajú od počtu nakazených v ich starostlivosti a federálna vláda ani zdravotné poisťovne pozostalým nič nevyplácajú.
dnes 12:12
KORONAVÍRUS Detské letné tábory sú povolené: Budú fungovať v upravenom režime
Ilustračné foto Zdroj: SITA/Marissa Coleman/JCC Maccabi Sports Camp via AP pred 11 minútami BRATISLAVA – Detské letné tábory, čiže zotavovacie podujatia, budú fungovať v upravenom režime. Vyplýva to z uvoľňovania opatrení proti šíreniu nového koronavírusu, o ktorom informoval Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Aktuálne sa na zotavovacom podujatí môže zúčastniť maximálne 100 osôb.
dnes 12:12
Tieto mýty o socializme vám vyrazia dych: Niektorí ľudia verili v slobodné voľby či bujarú ekológiu!
Ilustračné foto Zdroj: gettyimages.com pred 6 minútami BRATISLAVA - Mnohí pamätníci, či tí skôr narodení dodnes spomínajú na minulý režim, ktorý fungoval na území bývalého Československa a potrval až do novembra 1989, kedy prišla nežná revolúcia a s ňou začiatok demokracie a slobodných volieb. Táto téma sa často stáva jablkom sváru a mnohých ľudí polarizuje. Spravidla sa tak deje pri medzigeneračných výmenách názorov. My sa teraz pozrieme na 22 najväčších mýtov, ktoré sa už desaťročia vedú o bývalom zriadení.
dnes 06:57
Superstaristi žúrovali do bieleho rána: Ignorovali nariadenie vlády... Sankcie!
Po vyhlásení výsledkov sa rozbehol poriadny žúr. Zdroj: Instagram/TV Markíza pred 13 minútami PRAHA – Nie je žiadnym tajomstvom, že po skončení finálového večera, keď sa rozhodlo o víťazovi Superstar, sa zvykli konať oficiálne afterparty. Na tých sa zabávalo a oslavovalo do rána bieleho, no tento rok bola žúrka kvôli koronavírusu zrušená. Tím zo šou si však aj tak našiel cestu ako oslavovať a napriek nariadeniam vlády zakotvili všetci v bare.
dnes 05:54
KORONAVÍRUS Zákaz vychádzania v New Yorku potrvá až do nedele: Starosta vyzýva na pokoj
Bill de Blasio Zdroj: SITA pred 8 minútami NEW YORK - Zákaz vychádzania, ktorý v americkom veľkomeste New York začne platiť od utorka 20.00 h miestneho času (od stredy 02.00 h SELČ), potrvá každý deň až do nedele 7. júna do 05.00 h miestneho času (11.00 SELČ). Oznámil to v utorok na tlačovej konferencii newyorský starosta Bill de Blasio.
včera 19:24
KORONAVÍRUS Už dnes je na zrušenie núdzového stavu neskoro, tvrdí Raši
Richard Raši Zdroj: SITA/Branislav Bibel pred 6 minútami BRATISLAVA - Kĺzavý medián je už niekoľko dní nula, počet nových ochorení je v posledných dňoch väčšinou nula, ale stále máme na Slovensku vyhlásený núdzový stav a premiér Igor Matovič sa pohráva s myšlienkou ho preventívne predĺžiť. Na jeho zrušenie už premiéra vyzval nielen podpredseda NR SR Peter Pellegrini, ale aj viaceré zdravotnícke organizácie, ktorých sa priamo týka.
včera 15:12
V Afrike sa KORONAVÍRUSOM infikovalo už vyše 150-tisíc ľudí
Väčšina z 54 krajín Afriky už postupne uvoľňuje opatrenia Zdroj: SITA/AP Photo/Nardus Engelbrecht pred 24 minútami JOHANNESBURG - Počet prípadov nákazy novým typom koronavírusu v Afrike prekročil v utorok hranicu 150.000. Vyplýva to z najnovších údajov regionálneho úradu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) pre Afriku.
včera 14:09
Herec (†30) z Twilightu zomrel aj s priateľkou (†27): Pitva odhalila... Drogy!
Gregory Tyree Boyce zomrel 13. mája. Zdroj: Instagram pred 13 minútami LAS VEGAS - V máji vyhasol život herca, ktorý si v ságe Twilight zahral Bellinho spolužiaka. Spolu s ním však zomrela aj jeho priateľka. Špekulovalo sa o drogách a pitva to nakoniec aj potvrdila. Obaja po sebe zanechali deti.
včera 14:09
Patrasová vytočená do biela: Svojmu talianskemu priateľovi dala prístup k účtu a... Uff, bola to chyba?!
Dáda Patrasová zúri. Zdroj: Instagram DP pred 5 minútami PRAHA - Po neustálych doťahovačkách s ešte stále zákonitým manželom Felixom Slováčkom (77) našla česká herečka Dáda Patrasová (64) šťastie po boku Taliana Vita. Tomu verí natoľko, že mu dala prístup k svojmu účtu, no nedopadlo to zrejme tak, ako tmavovláska dúfala. Teraz okolo seba chrlí jed!
včera 13:06
Policajti chytili muža, ktorý šoféroval poriadne pod parou: Neuveríte, koľko nafúkal
Ilustračné foto Zdroj: SITA pred 18 minútami VRANOV NAD TOPĽOU - Policajti v utorok krátko po polnoci vo Vranove nad Topľou zastavili a skontrolovali 30-ročného vodiča, ktorý nafúkal šesť promile. Polícia o tom informuje na oficiálnom facebookovom profile.
včera 13:06
Denné Správy
Serie A sa reštartuje duelom medzi FC Turín a Parmou, hra sa bude takmer každý deò

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - Duel medzi tímami FC Turín a AC Parma bude prvým v talianskej Serie A po viac ako trojmesaènej pauze spôsobenej pandémiou koronavírusu. Vedenie súaže práve tento duel naplánovalo na 20. júna, kedy sa obnoví najvyššia talianska súaž. Serie A by mala...

dnes 14:24
Na ôsmej schôdzi parlamentu prerokujú zmenu vo¾by generálneho prokurátora a vystúpi aj Èaputová

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - Poslanci Národnej rady SR (NR SR) budú v rámci ôsmej schôdze, ktorá sa zaèína v stredu o 13:00, rokova aj o novele zákona upravujúcej vo¾bu generálneho prokurátora. Èlenovia zákonodarného orgánu rozhodnú tiež o tom, èi budú môc...

dnes 14:24
ATALIAN SK: Súaž v UNLP Košice sme vyhrali s najlepšou cenou

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - Spoloènos ATALIAN SK s.r.o. ako súèas skupiny ATALIAN SERVEST GROUP, ktorá je najväèším poskytovate¾om upratovacích a dezinfekèných služieb v Európe zásadne odmieta nepravdivé výroky, ktoré na jej adresu odznievajú. Spoloènos vyhrala riadnu...

dnes 14:24
Európska únia zaèína bojova proti dezinformáciám, spustila monitorovanie digitálnych médií

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - V boji proti dezinformáciám bude Európska únia (EÚ) monitorova digitálne médiá. V tejto súvislosti spustila projekt Európske stredisko pre monitorovanie digitálnych médií (EDMO) pod vedením Európskeho univerzitného inštitútu vo Florencii. Agentúru...

dnes 14:24
Pri výstavbe vyhliadkovej veže nad Breznom bude asistova vrtu¾ník, celý proces môžu sledova aj obèania

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - Pri výstavbe vyhliadkovej veže nad Breznom za takmer 440-tisíc eur, ktorú pre nepriaznivé poveternostné podmienky a zákaz prepravy tovarov medzi krajinami poèas pandémie koronavírusu obnovili až v polovici mája, bude asistova vrtu¾ník. Ako mesto...

dnes 14:24
Na R1 pred Banskou Bystricou zaèalo poèas jazdy horie auto, šofér stihol zastavi a vystúpi (foto)

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - Na rýchlostnej ceste R1 medzi Zvolenom a Banskou Bystricou zaèalo v utorok poèas jazdy horie auto. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, oheò sa šíril z motorovej èasti. Vodiè z Banskej Štiavnice stihol zastavi na krajnici a vystúpi....

dnes 14:24
Dopyt na automobilovom trhu je najnižší od roku 1991 a nálada horšia ako poèas finanènej krízy

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - Nálada v nemeckom automobilovom priemysle zostáva pesimistická. Vyplýva to z prieskumu, o ktorom informoval v stredu ekonomický inštitút Ifo. Index dôvery v máji posilnil iba mierne na mínus 84,4 bodu z aprílových mínus 87,2 bodu. Aktuálnu situáciu...

dnes 14:24
Devä paliet papierových utierok a tri palety kancelárskeho papiera do ružomberských škôl

3.6.2020 (Webnoviny.sk) - Textilné uteráky by po novom mali by nahradené jednorazovými papierovými utierkami. Spoloènos Eco-investment, ktorej majite¾om je Milan Fi¾o, venovala ružomberským školám 9 paliet hygienických utierok. Pomoc pre 1 400 detí Pomoc v podobe...

dnes 14:24
Najnovšie správy z Trenčín
dnes 17:27 FOTO Na internete sa objavil inzerát na zlého chlapca: Malý škodca hľadá rodičov, pobúrená ombudsmanka
dnes 17:27 Alergici si ešte stále nevydýchnu: Až do polovice júla ich najviac potrápi práve TOTO
dnes 16:24 Eurokomisia doplnila smernicu o biologických látkach o nový KORONAVÍRUS
dnes 15:21 Škola zostáva pre mnoho detí bezpečným miestom: Vyplýva to z česko-slovenskej debaty
dnes 14:24 Serie A sa reštartuje duelom medzi FC Turín a Parmou, hra sa bude takmer každý deò
dnes 14:24 Na ôsmej schôdzi parlamentu prerokujú zmenu vo¾by generálneho prokurátora a vystúpi aj Èaputová
dnes 14:24 ATALIAN SK: Súaž v UNLP Košice sme vyhrali s najlepšou cenou
dnes 14:24 Európska únia zaèína bojova proti dezinformáciám, spustila monitorovanie digitálnych médií
dnes 14:24 Pri výstavbe vyhliadkovej veže nad Breznom bude asistova vrtu¾ník, celý proces môžu sledova aj obèania
dnes 14:24 Na R1 pred Banskou Bystricou zaèalo poèas jazdy horie auto, šofér stihol zastavi a vystúpi (foto)
dnes 14:24 Dopyt na automobilovom trhu je najnižší od roku 1991 a nálada horšia ako poèas finanènej krízy
dnes 14:24 Devä paliet papierových utierok a tri palety kancelárskeho papiera do ružomberských škôl
dnes 14:24 Existuje lepšie riešenie ako zavreté obchody v nede¾u natrvalo, ale rozhodnutie by bolo na zamestnancoch
dnes 14:24 Som nahnevaný, smutný a sklamaný. Aj èierny život má svoju cenu, reaguje Hamilton na smr Floyda
dnes 14:24 Babiš predstavil program reštartu športu v Èesku, športové organizácie èaká miliardová finanèná injekcia
dnes 14:24 Opitý vodiè pri cúvaní z parkoviska narazil do idúcej Škody (foto)
dnes 13:15 KORONAVÍRUS Rakúsko zruší kontroly na hraniciach: Pri vstupe do krajiny nebudú nijaké kontroly
dnes 13:15 KORONAVÍRUS Pozitívna správa pre Slovensko: Povolenie návštev v nemocniciach a ďalších zariadeniach
dnes 12:12 Na internete sa šíri hoax: Vláda neplatí lekárom, aby ako príčinu úmrtia uvádzali KORONAVÍRUS
dnes 12:12 KORONAVÍRUS Detské letné tábory sú povolené: Budú fungovať v upravenom režime
dnes 09:09 Mimovládka vyzýva poslancov, aby vypustili sporné body z novely zákona o vo¾be šéfa prokuratúry
dnes 09:09 Britská Krá¾ovská mincovòa vydala nevídanú kolekciu mincí Dinosauria s rozšírenou realitou
dnes 06:57 Tieto mýty o socializme vám vyrazia dych: Niektorí ľudia verili v slobodné voľby či bujarú ekológiu!
dnes 05:54 Superstaristi žúrovali do bieleho rána: Ignorovali nariadenie vlády... Sankcie!
dnes 02:51 Druhú ligu nakoniec dohrajú v piatich kolách, jej víaz sa v baráži pobije o Fortuna ligu
dnes 02:51 Dva supermarkety v Mníchove predávali nápoje so smrtiacim jedom, traja ¾udia na to doplatili
dnes 02:51 Ruská vláda plánuje naštartova ekonomický rast krajiny stimulmi za pä biliónov rub¾ov
dnes 02:51 Šéf najvyššieho súdu Šikuta chce pre jeho podriadených viac asistentov a lepšie kancelárie
dnes 02:51 Zväz cestovného ruchu víta otváranie ïalších služieb pre turistov, má však aj výhrady
včera 20:33 Smútok v rodine trénera SSC Neapol, Gattusovi zomrela mladšia sestra Francesca
včera 20:33 Opitý tínedžer na BMW a so zákazom jazdi vyletel na chodník a narazil do plynovej prípojky (foto)
včera 20:33 Ružinovská poliklinika otvorila unikátne oddelenie chronickej respiraènej a intenzívnej starostlivosti
včera 20:33 Ako mesiac s koronavírusom zmenil slovenskú módnu e-commerce a nákupné správanie Slovákov?
včera 20:33 Raši zo Smeru žiada zruši núdzový stav, Matoviè si pod¾a neho mýli demokraciu s diktatúrou
včera 20:33 Španielska vláda naposledy požiada o predåženie núdzového stavu, krajina sa vráti do normálu
včera 20:33 Francúzska ekonomika klesne v tomto roku o jedenás percent, hovorí nová prognóza vlády
včera 20:33 Twitter zrušil stovky úètov, ktoré šírili hoax o blackoute vo Washingtone zariadenom vládou
včera 20:33 Pripomínanie 100. výroèia Trianonu nemá by jatrením starých rán, vyhlásil Korèok v Maïarsku
včera 20:33 Lionel Messi zostáva v Barcelone a prezident Bartomeu si praje, aby z klubu nikdy neodišiel
včera 19:24 KORONAVÍRUS Zákaz vychádzania v New Yorku potrvá až do nedele: Starosta vyzýva na pokoj
včera 17:24 Na dia¾nici D1 v smere do Bratislavy sa prevrátil kamión s pieskom (foto)
včera 17:24 V Nemecku podporili programom kurzarbeit viac ako sedem miliónov zamestnancov, ktorých zasiahla koronakríza
včera 17:24 Mladej vodièke vbehol do cesty opitý chodec, vozidlo ho odhodilo na svojho taktiež podguráženého kamaráta
včera 17:24 Trump navrhol Putinovi úèas na summite G7, kanadský premiér to však zamietol
včera 17:24 V Matici Slovenskej bude parlamentný prieskum, výbor odsúhlasil návrh smeráèky Va¾ovej
včera 17:24 Úrad pre verejné obstarávanie zaèal prijíma žiadosti od uchádzaèov na dve vo¾né miesta èlenov Rady
včera 17:24 Vïaka cezhraniènému projektu pribudlo v DFN 21 nových lavièiek
včera 17:24 Pri príležitosti MDD sa Amazon znovu rozhodol pomáha. Tento raz tým najmenším
včera 17:24 Rúška sú v kostoloch stále povinné, ale povinnú vzdialenos nahradí šachovnicové sedenie
včera 17:24 Slováci sa koronavírusu boja èoraz menej, ale narástla nespokojnos s postupmi Matovièovej vlády
Najnovšie správy z Slovakia
dnes 17:42 Na exhibičnom turnaji v Prahe na úvod triumf Karolíny Plíškovej
dnes 17:42 Piate kolo testov v Premier League odhalilo len jeden pozitívny nález
dnes 17:42 VIDEO: Zavretý štadión ich neodradil, fanúšikovia Slavie Praha si užili netradičnú ďakovačku
dnes 17:42 ROZHOVOR Jaroslav Halák: Bola by škoda, keby Chára končil
dnes 17:42 KVÍZ: Máme majstrov sveta! Spomínate si ešte na životné úspechy našich hviezd?
dnes 17:42 VIDEO: Zavretý štadión ich neodradil, fanúšikovia Slavie Praha si užili netradičnú ďakovačku
dnes 17:42 Sebastian Vettel je pre nás outsider, tvrdí o jeho možnom príchode šéf Mercedesu
dnes 17:42 Piate kolo testov v Premier League s jedným pozitívnym prípadom
dnes 17:42 Belgicko otvorí hranice so štátmi EÚ, Schengenu a Británie od 15. júna
dnes 17:42 Slovensko by mohlo čerpať zdroje z nástroja EÚ na pomoc trhu práce
dnes 17:42 Kosovský parlament schválil novú vládu Avdullaha Hotiho
dnes 17:39 Protestné prejavy po smrti Floyda († 46) mali dohru: Futbalisti spoznali verdikt komisie
dnes 17:39 Rihanna opäť v spodnej bielizni: Zaviedla ďalšiu fázu uvoľňovania
dnes 17:39 To chcelo odvahu! Neuveríte, na čom si pochutnával McGregor
dnes 17:36 Novinári z centra Jána Kuciaka získali medzinárodne ocenenie
dnes 17:36 Meteorológovia vlani obnovili sieť staníc na monitoring rádioaktivity
dnes 17:36 Mestá a obce zatiaľ nedostali avizovanú pomoc od štátu
dnes 17:21 Možnosť neplatiť preddavky na daň z príjmu využilo 430 firiem a živnostníkov
dnes 17:21 Ďalšia chránená oblasť v ohrození? Hozelec chce stavať blízko Gánovských slanísk
dnes 17:09 USA: Protesty proti policajnému násiliu pokračovali vo viacerých mestách
dnes 17:09 Juraj Šeliga: Niektorí sa Lipšica boja ako čert kríža
dnes 17:09 Fico novinárom povedal, kde v Bratislave býva
dnes 17:09 Trnka nespoznáva svoj hlas na nahrávke. Truban priznal chyby, no chce byť opäť predseda PS (podcast)
dnes 17:09 Pellegrini o možnom odchode zo Smeru: Je to asi otázka dní
dnes 17:09 Brusel doplnil smernicu o biologických látkach o koronavírus
dnes 17:09 Bratislava spísala základné pravidlá pre psičkárov, zriadila aj špeciálny web
dnes 17:09 Premiéri V4 chcú nájsť spoločné stanovisko k prerozdeleniu fondu obnovy EÚ
dnes 17:09 Hlásia nakazených, platia nové pravidlá. ČR a Rakúsko sa otvárajú
dnes 16:39 Vedenie DFB nepotrestá hráčov za prejavy solidarity s Floydom
dnes 16:39 Stanislav Šesták ostro skritizoval spôsob dohratia 2. ligy: Niečo také by sme vymysleli v krčme pri pive
dnes 16:39 NAŽIVO: ŠK Slovan Bratislava - FC Nitra
dnes 16:39 VIDEO: Fico: Nebývam v žiadnom objekte vo Vinosadoch
dnes 16:39 Naď: Stíhačky F-16 vyjdú viac ako jeden a pol miliardy eur
dnes 16:39 Bencicová by sa mala ukázať aj v Prešove. Možno prídu i Kvitová či Plíšková
dnes 16:39 Naď: Stíhačky F-16 vyjdú viac ako 1,6 miliardy, ktoré avizovala minulá vláda
dnes 16:39 Polícia v akcii Putika v Bratislave zaistila takmer 40-tisíc dávok drog
dnes 16:39 Fico: Nebývam v kaštieli vo Vinosadoch, je to absolútny nezmysel
dnes 16:36 Infantino sa zastal hráčov Bundesligy: Zaslúžia si potlesk a nie trest
dnes 16:36 Spevák Robo Opatovský stavia nový dom: S jednou miestnosťou má odvážny plán
dnes 16:36 Štartu sezóny sa nemienia vzdať: F1 nezastaví ani koronavírus!
dnes 16:33 Verejná diskusia k voľbe generálneho prokurátora bude 24. júna
dnes 16:33 Stíhačky F-16 budú podľa Naďa stáť viac, musia dokúpiť logistiku
dnes 16:33 Opatrenia sa uvoľnili aj na súdoch a vo väzniciach, rúška ostávajú
dnes 16:06 USA: Protesty proti policajnému násiliu pokračovali vo viacerých mestách
dnes 16:06 Rakúsko zruší kontroly na hraniciach
dnes 16:06 Koronavírus: V utorok pribudli tri nové prípady
dnes 16:06 Komentár Daga Daniša: Trnka zaprel Trnku
dnes 16:06 Pellegrini o možnom odchode zo Smeru: Je to asi otázka dní
dnes 16:06 Britská centrálna banka vyzvala komerčné banky, aby sa pripravili aj na zlyhanie rokovaní s EÚ
dnes 16:06 Fico novinárom povedal, kde v Bratislave býva
Pozrite sa na správy z Slovensko na Facebooku