Chorváti vďaka Čoričovi vedú v semifinále nad USA

dnes 13:48 | Chorvátski tenisti vedú po úvodnej dvojhre semifinálového duelu svetovej skupiny Davisovho pohára nad USA 1:0.

O prvý bod pre domáce farby sa na antuke v Zadare zaslúžil Borna Čorič, ktorý si poradil so Steveom Johnsonom 6:4, 7:6 (4), 6:3.

Semifinále svetovej skupine Davisovho pohára:

Chorvátsko - USA 1:0 po úvodnej dvojhreBorna Čorič -...
zdroj: Sport

2018-09-14 15:21
Najnovšie správy z Sport
dnes 05:00 Víťazstvo Svitu, Komárna a takisto aj Levíc
dnes 05:00 ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (18. novembra): Pokračuje Liga národov aj domáca hokejová súťaž
dnes 05:00 VIDEO: Slovensko vládne MMA. Karol Ryšavý vyhral súboj o titul Oktagon - Výzvy
dnes 05:00 Dobré správy z tímu Slovenska pred derby s Českom
dnes 01:51 Dobré správy z tímu Slovenska pred derby s Českom
dnes 01:51 VIDEO: Individuálne hodnotenia Slovákov po zápase s Ukrajinou. Najlepší výkon v tomto roku
dnes 00:48 ATP Finals: Djokovič bez väčších problémov vybavil Andersona a je vo finále
dnes 00:48 Výhra Košíc, Prievidze a Svidníka
dnes 00:48 Víťazstvo Svitu, Komárna a takisto aj Levíc
dnes 23:45 Hlohovec nedal bratislavskému ŠKP žiadnu šancu
dnes 23:45 Strabag prvýkrát v sezóne v bratislavskom derby zdolal Sláviu
dnes 23:45 Vyzývací pohár: Považská Bystrica vyhrala na palubovke talianskeho Pressana
dnes 23:45 Výhra Košíc, Prievidze a Svidníka
dnes 23:45 HC Slovan na štvrtkový triumf nenadviazal, v Nižnom Novgorode schytal štyri góly
dnes 23:45 CSKA Moskva pokračuje v dominantnej sérii, víťazná šnúra má už 9 zápasov
dnes 23:45 Třinec si poradil s Litvínovom, Tomáš Marcinko strelil dva góly
dnes 23:45 Komentár: Keď sa potvrdí to, čo bolo nutnosťou