Ante Rebič zostáva vo Frankfurte, predĺžil zmluvu do roku 2022

dnes 11:40 | Chorvátsky futbalový krídelník Ante Rebič predĺžil zmluvu s bundesligovým Eintrachtom Frankfurt do roku 2022.

Vicemajster sveta mohol síce akceptovať viaceré lukratívne ponuky, rozhodol sa však zostať v Eintrachte.

Dvadsaťštyriročný chorvátsky reprezentant strelil dva góly v májovom finále Nemeckého pohára do siete Bayernu Mníchov (3:1)....
zdroj: Sport

2018-08-10 13:15
Najnovšie správy z Sport
dnes 21:51 VIDEO: Michalovce majú prvý bod v tejto sezóne, remizovali so Senicou
dnes 21:51 VIDEO: Podbrezová porazila Zlaté Moravce rozdielom triedy
dnes 21:51 VIDEO: Žilina sa so Sereďou natrápila, nováčik jej robil problémy do posledných minút
dnes 21:51 Slavia Praha aj so Stochom v zostave zaznamenala prvú prehru sezóny
dnes 21:51 II. liga: Inter tesne porazil Petržalku, Komárno s remízou
dnes 21:51 VIDEO: Spartak Trnava nestrelil v Nitre ani gól, napriek tomu vybojoval bod
dnes 21:51 VIDEO: Ronaldov víťazný debut veľmi nenadchol, Juve zachraňoval body v nadstavenom čase
dnes 21:51 ONLINE: Lazio Rím - SSC Neapol
dnes 21:51 Celte Vigo aj s Lobotkom vybojoval bod vlastný gól Espanyolu Barcelona
dnes 20:48 Diamantová liga: Rekordy na 200 a 800 m, v „stovke“ sa európskym šampiónom sa nedarilo
dnes 20:48 ONLINE: Lazio Rím - SSC Neapol
dnes 20:48 Celte Vigo aj s Lobotkom zachránil bod vlastný gól Espanyolu Barcelona
dnes 20:48 VIDEO: Strhujúce londýnske derby ovládla Chelsea, Arsenal stále bez bodu
dnes 20:48 VIDEO: Slovan na Memoriáli Zbyňka Kusého podľahol Vladivostoku po nájazdoch